Blog
Zaginieni Przed Laty

Zakopali swoją córeczkę żywcem!

Zakopali swoją córeczkę żywcem!  Dziewczynka umierała przez kilka godzin w okropnych męczarniach z zimna, głodu i braku tlenu. Matka do końca kłamała.

Ostatni SMS Wiktorii z Krapkowic- “On za mną idzie”

Ostatni SMS Wiktorii z Krapkowic- “On za mną idzie”. 7 marca 2015 roku 15-letnia Wiktoria Cichocka wracała do domu w Krapkowicach po spotkaniu z koleżanką. Niestety, nastolatka nie powróciła już do miejsca zamieszkania. Zrozpaczeni rodzice zgłosili na policję zaginięcie swojej córki.

List siostry do zaginionego Brata!

Mariusz Perdek tajemnicze zaginięcie. Rozpaczliwy apel bliskich!

List siostry do zaginionego Brata. Mariusz Perdek zaginął 19 stycznia 2015 roku w Niepołomicach w woj. małopolskim. Tego dnia udał się do kolegi i już nigdy nie wrócił. Zrozpaczona rodzina rozwieszała plakaty z wizerunkiem zaginionego, które ktoś celowo zrywa lub niszczy, wyrywając twarz zaginionego. Wszystko wskazuje na to, że panuje zmowa milczenia. Sprawą zainteresował się […]

Zaplanowała morderstwo swojej matki. Sprawa maltretowanej Gypsy!

Zaplanowała morderstwo swojej matki. Sprawa maltretowanej Gypsy!

Zaplanowała morderstwo swojej matki. Sprawa maltretowanej Gypsy! Każdy, kto znał Dee Dee Blanchard, był przekonany o jej dobroci. Ludzie poznali ją jako samotną matkę ciężko chorej córki- Gypsy. Kobieta 14 czerwca 2015 roku została zamordowana. Wówczas okazało się, że nie była tak idealną matką, za jaką ją uważano.

18-miesięczna Elsie Scully- śmierć z rąk homoseksualnego ojca.

18-miesięczna Elsie Scully. Dziecko, które adoptował ze swoim mężem.

18-miesięczna Elsie Scully-Hicks zmarła 29 maja 2016 roku. Jej zabójca Matthew Scully-Hicks znęcał się nad nią przez 8 miesięcy, kiedy trwał proces adopcyjny, a następnie ją zabił. Do śmierci doszło zaledwie dwa tygodnie po oficjalnej zgodzie na adopcję.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl