Blog
Zaginieni Przed Laty

Uznano go za zmarłego. Mężczyzna odnalazł się po pięciu latach – żywy!

Uznano go za zmarłego. Mężczyzna odnalazł się po pięciu latach – żywy! Ricardas Puisys zaginął siedem lat temu w niewyjaśnionych okolicznościach. Wtedy policja uznała, że mężczyznę zamordowano.

Uznano go za zamarłego

Ricardas Puisys zaginął w 2015 roku. Jego losy były nieznane. Policja uznała, że mężczyznę zamordowano. Wszystkie procedury, by odnaleźć mężczyznę, zakończyły się bardzo szybko. Gdy wszyscy myśleli, że zaginiony nie żyje, nastąpił przełom.

W listopadzie 2019 roku na Facebooku ktoś założył konto z aktualnym zdjęciem Puisysa sugerujące, że mężczyzna może żyć. Kilka dni potem Bedfordshire, Cambridgeshire and Hertfordshire Police poinformowała, że zaginiony odnalazł się, koczował w lesie.
Uznano go za zmarłego. Mężczyzna odnalazł się po pięciu latach – żywy!
Ricardas Puisys zamieszkał w lesie

42-letni dziś Ricardas Puisys mieszkał z Wisbech w hrabstwie Cambridgeshire ostatni raz widziano go 26 września 2015 roku – w ciągu dnia pojawił się w pracy, zaś wieczorem spotkał się z grupą mężczyzn, rzekomo Litwinów.

Potem mężczyzna zniknął, po dwóch dniach sprawę zgłoszono na policję. Szybko stwierdzono, że mężczyznę zamordowano, a jego ciało ukryto. Śledczy wytypowali nawet osobę podejrzewaną o morderstwo.

Uznano go za zmarłego. Mężczyzna odnalazł się po pięciu latach – żywy!
Ricardas Puisys- uznany za zmarłego

 

Zaginiony ukrywał się w lesie uznano go za zmarłego

Po pojawieniu się konta na Facebooku ze zdjęciem mężczyzny w listopadzie 2019  roku, policja wszczęła poszukiwania. Wszystko wskazywało na to, że 40-latek żyje i ukrywa się gdzieś na terenie Wielkiej Brytanii.

Policja poinformowała, że Puisys został znaleziony 1 lipca 2020 roku w lasach na terenie miejscowości Wisbech. Mężczyzna ukrywał się w obawie o swoje bezpieczeństwo. Już przed zniknięciem wówczas 40-latka jeden z jego sąsiadów podejrzewał, że może być on wykorzystywany i zastraszany przez grupę przestępczą. Policja miała wtedy rozmawiać z mężczyzną, ten oświadczył jednak, że nic takiego nie miało i nie ma miejsca. Puisys żył sam, nie miał rodziny w Wielkiej Brytanii, więc trudno było zweryfikować te informacje.

Detektyw Rob Hall z oddziału kryminalnego Bedfordshire, Cambridgeshire and Hertfordshire Police powiedział: „Przez prawie pięć lat zniknięcie Ricardasa było dla nas tajemnicą. W czerwcu 2020 roku otrzymaliśmy informacje, które doprowadziły nas do zaginionego mężczyzny”.

Jedną z wersji wydarzeń, które zakładała policja, było to, że mężczyzna prawdopodobnie został skrzywdzony i oddalił się z miejsca zamieszkania wbrew swojej woli. Śledczy zakładali także, że jest „absolutnie możliwe”, że Ricardas mógł paść ofiarą „współczesnego niewolnictwa”.

Autor: ZPL

Źródło: Ricardas Puisys zaginął 5 lat temu. Policja odnalazła mężczyznę w kryjówce w lesie – Wprost

Uznano go za zmarłego, odnalazł się po pięciu latach – żywy! – Cooltura24 – Polish News Website, Wiadomości Wielka Brytania, Informacje, BREXIT

Odnalazł się po 5 latach, choć policjanci zakładali, że nie żyje! | The Polish Telegraph

 

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Angelika Jakubowska nie zaginęła! Jej zwłoki zostały zamurowane … (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl