Blog
Zaginieni Przed Laty

Zakopali swoją córeczkę żywcem!

Zakopali swoją córeczkę żywcem!  Dziewczynka umierała przez kilka godzin w okropnych męczarniach z zimna, głodu i braku tlenu. Matka do końca kłamała.

Zakopali swoją córeczkę

Rodzice powinni kochać i chronić swoje maleństwo przed każdym złem, niestety w tym przypadku było inaczej.  Bestie w ludzkiej skórze, odebrali swojej nowonarodzonej córeczce prawo do życia.

Do makabrycznych scen doszło w Ornatowicach niedaleko Zamościa (woj. lubelskie) w grudniu 2015 roku. Chociaż od tej sprawy mija w tym roku 8 lat wyrok nadal szokuje.

Na początku para postanowiła pozostawić nowo narodzone dziecko na pastwę losu. Po jakimś czasie zmienili jednak zdanie i zdecydowali się zakopać jeszcze żywą dziewczynkę. Dziecko umierała przez kilka godzin z zimna, głodu i braku tlenu.

Wszystko wyszło na jaw dzięki czujności pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. Pod koniec grudnia 2015 roku odwiedzili oni Dominikę G.  W ostatnim czasie była ona bowiem w zaawansowanej ciąży, a po jej dziecku nie było śladu.

27-latka wówczas powiedziała, że poroniła jednak pracownicy socjalni jej nie uwierzyli i powiadomili policję. Następnego dnia mundurowi przeszukali posesję kobiety i dokonali makabrycznego odkrycia.

Odnalezienie ciała

Tuż przed Bożym Narodzeniem 2015 roku na posesji Dominiki G. i Jarosław B.  dokonano makabrycznego odkrycia. Obok budynku gospodarczego wykopano ciało noworodka.

Bardzo szybko wyszło na jaw, że dziecko żyło kiedy rodzice je zakopywali. Para owinęła dziecko w bluzę i włożyli do worka. Następnie postanowili je zakopać. Z wyniku sekcji zwłok powodem śmierci dziecka była: hipotermia, uduszenie.

Dziewczynka urodziła się zdrowa. Prokurator Rejonowy w Hrubieszowie oskarżył rodziców o zabójstwo nowo narodzonego dziecka. Dominika G. i Jarosław B. po popełnione zbrodni zacierali ślady i rozpowszechniali nieprawdziwe informacje.

W kwietniu 2018 roku Sąd Okręgowy w Zamościu skazał Dominikę G. na 12 lat więzienia, a Jarosława B. na 10 lat pozbawienia wolności. Zarówno prokurator, jak i obrońcy oskarżonych odwołali się od wyroku. We wrześniu 2018 roku Sąd Apelacyjny w Lublinie zaostrzył kary wobec oskarżonych. Kobietę skazano na 14 lat więzienia, a jej partnera na 12 lat. Z tym rozstrzygnięciem nie zgodził się Prokurator Generalny, który złożył kasację do Sądu Najwyższego.

Źródło: Ornatowice. Rodzice zakopali żywcem dziecko. Prokurator domaga się surowszej kary (fakt.pl)

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl