Blog
Zaginieni Przed Laty

Ciało 3-letniej dziewczynki, które znaleziono w walizce zostało zidentyfikowane

Ciało 3-letniej dziewczynki, które znaleziono w walizce zostało zidentyfikowane. Zidentyfikowana również ciało kobiety znalezione w lesie. To matka zamordowanej dziewczynki. Kto dopuścił się tak bestialskiej zbrodni. Matka i córka miały status osób zaginionych.

Ciało 3-letniej dziewczynki

Każdego dnia na całym świecie ginie bez śladu wiele osób. Niestety nie wszystkie sprawy mają szczęśliwe zakończenie. Sprawa o której dzisiaj napiszemy niestety kończy się tragicznie. Jest przerażająca do szpiku kości.

W lipcu 2015 roku ciało zamordowanej dziewczynki znalazł kierowca. Szczątki były w walizce w pobliżu miejscowości Wynarka w południowo-wschodniej Australii.

Zdjęcie ze strony https://www.perthnow.com.au/news/nsw/what-khandalyce-and-karlie-were-known-to-have-done-before-they-disappeared-ng-2aa53730626d8195a340b962d007487b

Dziewczynka została zidentyfikowana jako Khandalyce Kiara Pearce. Ustalono, że 3-latka została brutalnie zamordowana, podobnie jak jej matka, której ciało odnaleziono wcześniej bo w 2010 roku.

Matka i córka miały status osób zaginionych.

Kto zrobił coś tak bestialskiego?

 

Szczątki Pearce-Stevenson zostały znalezione w 2010 roku w lesie. Mundurowi na początku nie byli w stanie zidentyfikować jej ciała w związku z tym jej szczątki pozostały w kostnicy w Sydney przez pięć lat. Początkowo nazwano ją “Anioł z Belanglo”. Śledczy nie mieli pojęcia, kim była dziewczynka, której szczątki znaleziono w 2015 roku. Opublikowali w mediach apel z informacją o znalezionych szczątkach dziecka z nadzieją, że być może ktoś odezwie się w tej sprawie.
Policja opublikowała szkic w 2011 roku po tym, jak rok wcześniej w Belanglo znaleziono szczątki kobiety. Policja SA opublikowała zdjęcia odzieży znalezionej w pobliżu szczątków Khandalyce w 2015 roku.
I tak też się stało, bowiem apel zauważyła przyjaciółka Pearce-Stevenson Pani Webber.
“Po prostu miałam przeczucie. Nie potrafię wyjaśnić, co to było” – powiedziała w rozmowie z “60 Minutes”.
Pani Webber od razu zadzwoniła do Crime Stoppers, aby poinformować, że jej przyjaciółka i mała Khandalyce zaginęły 7-lat temu. Poprosiła o sprawdzenie ich DNA. To był przełom, którego policja tak rozpaczliwie potrzebowała, aby rozwiązać sprawę. Zaginięcie 20-letniej Pearce zgłosiła matka w 2009 roku.
Zdjęcie ze strony https://www.news.com.au/lifestyle/real-life/news-life/man-who-killed-mum-and-baby-kept-hit-list-of-child-rape-victims/news-story/70e26d6e600b00654cc36184

Śledztwo

Mundurowi dotarli do kolejnych świadków którzy widzieli matkę i jej córkę w centrum handlowym Marion w listopadzie 2008 roku. Kobieta była w towarzystwie swojego byłego partnera Daniela Jamesa Holdoma. Od tamtej pory los kobiety i jej dziecka nie był znany.

Śledczy przesłuchali Daniela jednak on twierdził, że niema pojęcia gdzie jest jego była partnerka.

Daniel zdjęcie ze strony https://www.dailymail.co.uk/news/article-6011545/The-horrific-past-crimes-suitcase-killer-Daniel-James-Holdom-including-sexual-assault-child.html
Kiedy ktoś inny pytał o miejsce pobytu 20-latki i jej dziecka, Holdom mówił, że podrzucił Khandalyce do motelu z matką lub do babci w Australii Południowej. Za każdym razem mówił zupełnie co innego.
Zdjęcie ze strony https://www.news.com.au/national/crime/man-arrested-over-karlie-pearcestevensons-murder/news-story/340542b2b58d2a5744ced731575fbca5
3- letnia dziewczynka miała tamtego dnia na sobie identyczną sukienkę jak ta, którą znaleziono przy jej szczątkach. Policja dopasowała testy DNA dziewczynki do szczątków zamordowanej kobiety, której ciało znaleziono w lesie oddalonym o 800 mil….

Morderca

Daniel James Holdom został oskarżony o zabicie 20-latki i jej córeczki w grudniu 2008 roku. Mężczyzna był bardzo okrutny… Dopuścił się napaści seksualnej butelką na Perace-Stevenson. Bestia sfotografował ciało młodej matki po tym, jak nadepnął jej na gardło i zmiażdżył tchawicę. Ustalono, że morderca zabrał Khandalyce’a i zameldował się w motelu w pobliżu Wagga w południowo-zachodniej Nowej Południowej Walii. Tam bestialsko zgwałcił i udusił dziewczynkę. Po drodze kupił taśmę klejącą i ściereczki do naczyń, które posłużyły do zakneblowania ust dziecka. Kiedy znaleziono szczątki w walizce dziewczynka miała owiniętą głowę pieluchą.

Zdjęcie ze strony https://www.dailymail.co.uk/news/article-3360196/amp/Man-charged-Karlie-Pearce-Stevenson-s-death-charged-murder-daughter-Khandalyce-two.html

 

 Śledczy ustalili, że matka i córka zostały zabite w ostępie kilku dni.

 

Jak się okazuje Daniel po zabójstwie Pearce-Stevenson Holdom korzystała z karty kredytowej kobiety przez długi czas. Podczas gdy  Pearce-Stevenson była nadal uważana za zaginioną, jej karta bankowa była regularnie używana, a z jej konta pobrano prawie 72 000 dolarów.

Zdjęcie ze strony https://edition.cnn.com/2015/10/21/asia/australia-suitcase-girl-mother-double-murder/index.html

Śledczy są w posiadaniu niezbitych dowodów przeciwko Holdomowi… Są nim karta SD zawierającą przerażające zdjęcia morderstwa Pearce-Stevenson i Khandalyce oraz notatnik należący do Holdoma, który zawierał brudną listę imion i wieku dzieci, oddzielnie identyfikowanych obok słów takich jak “gwałt”, “wymuszony” i “zgoda”.

Motywem zabójstwa 20-latki była chęć zbliżenia się Daniela seksualnie do jej córeczki oraz świadczenia socjalne, które kobieta pobierała.
Ojciec zamordowanej 20-latki w oświadczeniu skierowanym do Holdoma napisał tak:

“Nigdy nie nienawidziłem nikogo tak, jak nienawidzę ciebie”

“Myśli o tym, przez co przeszły dziewczyny, złość, którą czuję, zamienia się w ból fizyczny… Boli oddychanie. Chciałbym, żeby dla ciebie była kara śmierci, ale nawet to by nie wystarczyło”.

Sąd ostatecznie skazał Daniela na podwójne dożywocie.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! dlatego

Może zainteresować Cię również: Rodzice zamordowali córkę po tym, jak została porwana i zgwałcona (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl