Blog
Zaginieni Przed Laty

9-letni Marco był wykorzystywany seksualnie

9-letni Marco był wykorzystywany seksualnie. Dorósł i sam wymierzył sprawiedliwość. Marco Flores nie mógł liczyć na niczyją pomoc ani nie mógł ochronić sam siebie, ponieważ miał zaledwie 9 lat, kiedy to się zaczęło. Pewnego dnia zdał sobie sprawę, że osobom, które kochał, grozi niebezpieczeństwo i że to od niego zależy, czy to się skończy.

Morderca nastoletniej Izy wciąż na wolności!

Morderca nastoletniej Izy wciąż na wolności! 23 sierpnia 2011 roku – Tego dnia 13-letnia Iza spotyka się ze swoją koleżanką. Wraz z innymi dziewczynami spędzają czas na boisku szkolnym. Po powrocie dziewczynka mówi rodzicom, że pójdzie odprowadzić koleżankę na przystanek i wróci do domu.

Tatusiu, gdzie jesteś? – tajemnicze zaginięcie Marka Mosiagina.

Tatusiu, gdzie jesteś? – tajemnicze zaginięcie Marka Mosiagina. Pamiętne i ostatnie Święta Bożego Narodzenia 2011 roku. Drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia. W wielu polskich domach spotykają się bliscy, by spędzić miło czas w sielskiej i ciepłej atmosferze. Czuć zapach potraw, z domów dobiegają wesołe głosy, ludzie stali się tacy jacyś milsi.

Janusz. Córka przez 10 lat próbuje odnaleźć swojego tatę

Kochani mamy wspaniałą wiadomość Pan Janusz odnalazł się po latach cały i zdrowy. Córka jest już spokojna o losy ojca. Z całego serca dziękujemy Wszystkim  za pomoc! Janusz zaginął w 2011 roku. Minęło 10 lat od tajemniczego zniknięcia mężczyzny, córka rozpaczliwie próbuje się dowiedzieć czy jej tata żyje. Nikt go nie widział, nikt od 10 […]

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl