Blog
Zaginieni Przed Laty

14-letnia Viktoria została brutalnie zgwałcona i zamordowana!

14-letnia Viktoria została brutalnie zgwałcona i zamordowana! Nastolatkę uderzono młotkiem 21 razy. Zapadł wyrok w sprawie bestialskiej zbrodni.

14-letnia Viktoria

Młodzieńcze lata, które powinny być najpiękniejszymi latami w życiu, w wielu przypadkach stają się największym koszmarem i końcem wszystkiego. Zaginięcie, zbrodnia, poszukiwania, łzy – można tak wyliczać bez końca. Czy zbyt niskie kary śmiało zachęcają do bestialskich czynów?

"<yoastmark

Viktoria Sokolova, nazywana przez przyjaciół Tori. Miła, uśmiechnięta 14-latka pełna marzeń i planów na przyszłość pochodziła z Litwy. Jednak od 2011 roku zamieszkała z mamą i ojczymem w Wielkiej Brytanii. Bywały takie dni, kiedy nastolatka się buntowała i w związku z tym zdarzało jej się uciekać z domu… Dlatego opieka społeczna dobrze ją znała.

14-letnia Viktoria, zaginięcie

11 kwietnia 2018 roku dziewczyna przepadła bez śladu. W związku z tym rodzina natychmiast zgłosiła jej zaginięcie na policję. Nawet przez krótką chwilę nikt nie podejrzewał, że finał poszukiwań 14-latki okaże się tak tragiczny. Funkcjonariusze policji rozpoczęli intensywne poszukiwania nastolatki… Następnego dnia na terenie West Park dokonano makabrycznego odkrycia. Spacerujący tam z psem mężczyzna znalazł w parku oparte o ławkę ciało zaginionej Viktorii. Nastolatka zmarła na skutek obrażeń głowy, które zadano prawdopodobnie młotkiem. Dziewczynkę również brutalnie zgwałcono.

Na początku śledztwo było trudne i bardzo zagmatwane, ponieważ na białych jeansach należących do zaginionej znaleziono nasienie ojczyma Vikorii, które znaleziono razem z jej majtkami, w koszu na terenie parku. Karolina Valantiniene i jej mąż Saidas Valantinas zeznali, że żadne z nich nie miało nic wspólnego z zabiciem dziewczynki. Valantinas zeznał, że nie wie, w jaki sposób jego DNA pojawiło się na ubraniu pasierbicy. Mężczyzna miał mocne alibi i bardzo szybko ustalono, kim tak naprawdę był morderca i gwałciciel nastolatki…

"<yoastmark

Śledztwo

W toku prowadzonego śledztwa okazało się, że Viktoria felernego dnia została zwabiona do parku przez swojego znajomego 16-letniego wówczas chłopaka. Nastolatek był zafascynowany ekstremalnymi filmami pornograficznymi. Jak się okazało przez kilka dni poprzedzające zaginięcie 14-latki, chłopak próbował ją nakłonić na spotkanie. Dziewczyna nawet przez chwilę nie podejrzewała, jakie plany ma wobec niej znajomy, dlatego po dłuższym namowach dziewczyna zgodziła się na spotkanie. Umówili się w parku i to właśnie tam rozegrało się piekło nastolatki. Viktoria została zgwałcona i bestialsko zamordowana. 16-latek po gwałcie zadał dziewczynie 21 ciosów młotkiem. Roztrzaskał jej czaszkę, złamał kręgosłup i wybił zęby. Na koniec po bestialskiej zbrodni młodociany morderca półnagie ciało Viktorii przeciągnął przez park i oparł o ławkę. Ofiara miała też otarcia na klatce piersiowej i górnej części brzucha spowodowane ciągnięciem po ziemi.

"<yoastmark

Wyrok

W lutym 2019 roku przed brytyjskim sądem w Wolverhampton zapadł wyrok w sprawie bestialskiej zbrodni. Oskarżony o gwałt i zabójstwo 17-latek nie przyznał się do winy, pomimo to skazano go na dożywocie. O wcześniejsze zwolnienie będzie mógł się ubiegać dopiero po 19 latach odsiadki.

“12 kwietnia był najstraszniejszym dniem w moim życiu” – odczytano przed sądem słowa Karoliny Valantiniene, matki Viktorii. “Mój świat się rozpadł. Nie byłam w stanie w pełni zrozumieć, co się dzieje. Czułam, że nie mam już łez, a moje serce zostało rozerwane na kawałki” – brzmiały pełne bólu słowa. “Viktoria była celem mojego życia. Nikt jej nie zastąpi, zawsze będzie jej nam brakować” – przyznała Valantiniene. Matka zamordowanej nastolatki podkreśliła, że jej córka nie osiągnie pełnoletności, nie założy rodziny, a dla niej samej dzień matki przestał istnieć. “Nigdy nie sądziłam, że coś tak strasznego może mi się przydarzyć” – dodała w wywiadzie z mediami.

Źródło: Wielka Brytania: morderca usłyszał wyrok za zgwałcenie i zabicie nastoletniej Viktorii (fakt.pl)

W bieliźnie zgwałconej i zamordowanej 14-latki znaleziono spermę jej ojczyma – bham.pl

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Porwana nastolatka uratowana dzięki gestowi pomocy (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl