Blog
Zaginieni Przed Laty

Ciała zaginionej Krystyny mieli nigdy nie odnaleźć!

Ciała zaginionej Krystyny mieli nigdy nie odnaleźć! Pomimo upływu wielu lat, każda zbrodnia ma szansę na rozwiązanie. Ciało zaginionej kobiety odnaleziono w dywanie.

Ciała zaginionej Krystyny A. mieli nigdy nie odnaleźć!

Nie ma zbrodni doskonałych. Nawet z biegiem lat udaje się rozwiązywać najbardziej tajemnicze zagadki kryminalne i ukarać winną osobę bestialskiego czynu.

W 2011 roku 41-letnia Krystyna A. pracująca w jednym ze sklepów w Bielsku Podlaskim, pewnego dnia nie przyszła do pracy i tak też było przez następne dni. Wszystkich pracowników bardzo ta sytuacja zaniepokoiła, ponieważ 41-latka zawsze uprzedzała, kiedy miała się nie pojawić w pracy.

Ciała zaginionej Krystyny mieli nigdy nie odnaleźć!

zdjęcie ze strony www.Fakt.plJej mąż cały czas opowiadał wszystkim, że żona porzuciła go i dzieci a sama wyjechała za granicę. Latami wmawiał to rodzinie i znajomym. Dzieci Krystyny uwierzyły w słowa ojca, że matka je porzuciła. Pewnie dlatego przez długi czas nikt nie szukał 41-latki. Jednak nie wszyscy wierzyli w to, że kobieta nagle porzuciła wszystko, włącznie z dziećmi, które bardzo kochała. Po pięciu latach ktoś zdecydował się opowiedzieć policji o swoich podejrzeniach. Jak się okazało, w domu Krystyny A. nie było tak idealnie. Kobieta miała konflikt z mężem. Mężczyzna nastawiał dzieci przeciwko matce.

 

Zbrodnia z zimną krwią

Śledczy zaczęli przyglądać się tej sprawie i po siedmiu latach odkryli mroczny sekret tej rodziny. Rok po zgłoszeniu zaginięcia zatrzymano Grzegorza A. Śledczy nakazali przekopać całą posesję rodziny w Bielsku. Niestety ciała zaginionej wtedy nie odnaleziono. Z braku dowodów mężczyzna szybko został zwolniony z aresztu. Jednak długo nie trzeba było czekać, prokuratura zdobyła nowe dowody i udało się w pobliskim lesie odnaleźć ciało kobiety. Owinięte w dywan, zakopane aż 4 metry pod ziemią. Według śledczych 50-letni Grzegorz A. zabił swoją żonę Krystynę, następnie zakopał w lesie jej zwłoki.

Ciała zaginionej Krystyny mieli nigdy nie odnaleźć!
zdjęcie ze strony www.Fakt.pl

– Czekaliśmy, aż badania DNA potwierdzą, czy szczątki należą do zaginionej kobiety. Przypuszczenia się potwierdziły. Zatrzymaliśmy męża kobiety – wyjaśnia Łukasz Janyst, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Białymstoku, która zajmuje się sprawą. – Usłyszał już on zarzut zabójstwa żony. Nie przyznał się i skorzystał z prawa do odmowy składania wyjaśnień. Grzegorzowi A. grozi kara dożywotniego więzienia.

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl