Blog
Zaginieni Przed Laty

Kanibal z Pirenejów uciekł ze szpitala psychiatrycznego i zaatakował ponownie.

Kanibal z Pirenejów uciekł ze szpitala psychiatrycznego i zaatakował ponownie.

Kanibal z Pirenejów uciekł ze szpitala psychiatrycznego i zaatakował ponownie. Jak to możliwe, że z zamkniętego oddziału udało mu się zbiec?

Kanibal z Pirenejów

Ze szpitala psychiatrycznego w Tuluzie 21 stycznia 2022 roku uciekł niebezpieczny kanibal. Rimbaud to jeden z najniebezpieczniejszych więźniów tej placówki. Kanibal od razu po wydostaniu się poza obręb murów chciał zabić. Około godziny 22:00 blisko centrum miasta w Tuluzie potwór zaatakował kobietę, która spacerowała z psem. Najpierw mocno uderzył kobietę w tył głowy, a później zaczął okładać kijem. Na szczęście szybko zauważyli to przechodnie i zareagowali, przepłoszyli sprawcę. Tylko dlatego kobieta przeżyła. Rimbaud został szybko złapany przez policję i wrócił na swój oddział.

34-latek nie potrafi powstrzymać chęci zjedzenia ludzkiego mięsa. Kiedy przebywał za kratami, opowiadał wszystkim, jak przyrządzał potrawy ze swoich ofiar. Przy tym za każdym razem, gdy tylko wspominał o ludzkim mięsie, oblizywał się, jakby miał ochotę na najpyszniejsze jedzenie świata.

Bezduszny kanibal

Jeremy Rimbaud przez pięć lat stacjonował w Afganistanie, do rodzinnej Francji wrócił w 2011 roku. 14 listopada, zaledwie dwa tygodnie po zakończeniu służby, w Nouilhan, na zachód od Tuluzy zamordował 90-letniego rolnika Leopolda Pedebidau. Na koniec posiekał jego ciało. Dokumenty ze śledztwa odsłoniły przerażającą prawdę. Rimbaud odciął swojej ofierze język i wraz z kawałkiem serca, ugotował z białą fasolą.

Kanibal z Pirenejów uciekł ze szpitala psychiatrycznego i zaatakował ponownie.
zatrzymanie kanibala

Bezduszny kanibal wycinał nożem narządy starcowi, kiedy ten jeszcze żył po pobiciu żelaznym prętem. W kwietniu 2016 roku Jérémy Rimbaud został uznany za niewinnego. Mamy kolejny dowód na to, jak działają sądy. Za brutalną śmierć morderca według sądu jest niewinny.

Mężczyzna został zatrzymany niedługo później, podczas próby zamordowania innego rolnika.

Kiedy Jeremy wreszcie został złapany, zdiagnozowana została u niego schizofrenia. Nie był to jedyny jego problem. Żołnierz po latach walk w Afganistanie cierpiał na zespół stresu pourazowego. Obecnie trwa dochodzenie, jakim sposobem udało się kanibalowi uciec ze strzeżonego szpitala.

 

Źródło: Kanibal z Pirenejów uciekł ze szpitala psychiatrycznego i zaatakował kolejną ofiarę (msn.com)

Francuski kanibal uciekł z oddziału psychiatrycznego. Zaatakował kobietę – o2 – Serce Internetu

„Kanibal z Pirenejów” uciekł ze szpitala psychiatrycznego i znów zaatakował. Wcześniej język ofiary przyrządził sobie na ciepło z fasolą – NCZAS.COM

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zwłoki ujawnione 20.07.2020 r. (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl