Blog
Zaginieni Przed Laty

Przez lata więził swoją partnerkę w pokoju tortur

Przez lata więził swoją partnerkę w pokoju tortur. Żona 55-latka została znaleziona po 12-latach.

Przez lata więził swoją partnerkę

Są sprawy, które gdy piszemy, lub czytamy o nich powodują u nas dreszcze i emocje biorą górę. Sprawa o której dzisiaj napiszemy jest przerażająca.  Nie ma żadnego wytłumaczenia na tak bestialskie potraktowanie drugiej osoby.

Dramat 53-letniej kobiety rozgrywał się od 2011 roku w mieście Forbach na północy Francji, blisko granicy Niemieckiej. 55-letni obywatel Niemiec przez 12 lat więził w pokoju tortur swoją żonę.

 

 

Mąż kat

W 2011 roku mężczyzna zamknął swoją partnerkę w pokoju tortur, który sam przyszykował i tam ją regularnie torturował oraz gwałcił. Każdego dnia zadawał jej niewyobrażalny ból. Bił, łamał kości, oszpecał. Sadysta nie wpuszczał do domu nikogo. Gdy ktoś pytał o żonę zaniepokojony jej nieobecnością 55-latek odpowiadał, że ta ciężko choruje na raka i lekarze nie dają nadziei. Przez lata udawało mu się oszukiwać znajomych, sąsiadów oraz bliskich.

 

7 sierpnia 2023 roku w godzinach porannych we Francji został zatrzymany 55-latek, po tym jak jego żona została znaleziona naga w pokoju tortur. Kobieta była bardzo wycieńczona, niedożywiona, miała ogoloną na łyso głowę i połamane nogi oraz palce. 53-latka została natychmiast przewieziona do szpitala.

55-latek usłyszał zarzuty porwania, torturowania i gwałtu. Koszmar kobiety skończył się tylko dlatego, że udało się jej wykraść telefon męża i zadzwoniła na niemiecką policję.

Jedna z sąsiadek zeznała, że słyszała nieraz krzyki dochodzące z domu 55-latka, ale sądziła, że cierpienie kobiety związane jest z jej rzekomą chorobą. Inna sąsiadka zeznała, że była pewna, że jego żona zmarła po długoletniej walce z chorobą.

Telefon z błaganiem o pomoc

6 sierpnia 2023 roku funkcjonariusze policji otrzymali telefon od katowanej kobiety, która błagała o pomoc. Policjanci powiadomili mundurowych z Francji o niepokojącym zgłoszeniu.

Następnego dnia śledczy udali się pod wskazany adres w celu przeszukania domu 55-latka. Mężczyzna na początku nie chciał ich wpuścić, ale mundurowi wywarzyli drzwi. Później stawiał opór i nie zgadzał się na przeszukanie pomieszczeń.

W jednym z pokoi mundurowi znaleźli przerażoną kobietę, która miała zgolone włosy na głowie i połamane nogi oraz palce. Była bardzo wychudzona co wskazywało, że kobieta była głodzona.

Notatnik tortur

Sprawę tortur będzie prowadzić policja z francuskiego Metz. Śledczy w domu 55-latka znaleźli notatnik… Mężczyzna bardzo dokładnie opisywał tam wszystko włącznie z dniami kiedy karmił kobietę.

Pokój tortur był przerażający. Mężczyzna zadbał o to, żeby jego żona nie uciekła. W pomieszczeniu były dodatkowe pręty, a drzwi do sypialni były zamykane metalowym drutem.

W domu było ponad dziesięć kotów. Śledczy nie wykluczają, że część zabezpieczeń w domu były zamontowane po to, aby zwierzęta nie uciekały z jego wnętrza.

Na szczęście kobiecie udało się zdobyć telefon oprawcy i powiadomić policję. Dzięki temu jej piekło się skończyło, ale trauma po tylu latach gehenny jest nie wyleczenia. Rany tego koszmaru nigdy się nie zabliźnią. Mamy nadzieję, że wyrok dla 55-letniego sadysty będzie tak wysoki, że już nigdy nikogo nie skrzywdzi.

Źródło: Przez dekadę więził żonę w pokoju tortur. 55-latek zatrzymany (msn.com)

Francji: Niemiec więził swoją żonę przez 12 lat. Sąsiedzi myśleli, że kobieta nie żyje – Polsat News

Horror we Francji. Zatrzymano Niemca podejrzanego o więzienie żony przez 12 lat | Polska Agencja Prasowa SA (pap.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli

Może zainteresować Cię również: Stefan R. umówił się na randkę. Zabił, następnie zjadł część zwłok (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl