Blog
Zaginieni Przed Laty

Potwór mojej córki nadal bez kary

Potwór mojej córki nadal bez kary. Jedenastoletnia Lindsey Baum była śliczną dziewczynką o blond włosach i brązowych oczach, które cały czas się śmiały. Mieszkała wraz z mamą Melissą i bratem Joshem w Waszyngtonie, do którego po rozwodzie rodziców przybyli z Tennessee.

Grzegorz Satała-tajemnicze zaginiecie w Trawnikach.

Grzegorz Satała-tajemnicze zaginiecie z Trawników.

Grzegorz Satała-tajemnicze zaginiecie W Trawnikach. Grzegorz Satała zaginął 3 września w 2009 roku. Mężczyzna miał wtedy 29 lat- obecnie ma 41 lat. W domu pozostawił dwójkę małych dzieci i żonę. Rozpacz bliskich trwa już 13 lat. Pomimo intensywnych poszukiwań, nie udało się odnaleźć Grzegorza. Nieustanna seria domysłów bez wątpienia spędza bliskim sen z powiek… Czy […]

Rozpoznajesz głos tego mężczyzny? To niebezpieczny pedofil!

Rozpoznajesz głos tego mężczyzny? To niebezpieczny pedofil! Policjanci z poznańskiego Archiwum X zajmują się sprawą wykorzystania seksualnego dwóch dziewczynek w wieku 14 i 16 lat. Jeśli rozpoznajesz ten głos, natychmiast powiadom policję.

8-letnia Victoria (Tori) Stafford zgwałcona i brutalnie pobita!

8-letnia Victoria (Tori) Stafford zaginęła 8 kwietnia 2009 roku. Dziewczynka została brutalnie zgwałcona i zamordowana. Na koniec jej ciało bestia porzuciła pod stertą kamieni. Tori miała pękniętą wątrobę, połamane żebra, była brutalnie pobita.

Krótka historia zaginięcia… Gdzie jest Jolanta Buczek?

Jolanta Buczek Są takie zaginięcia, o których słyszał każdy. Są również takie, o których dawno nie mówi nikt… Nie są “porywające”, bo brak w nich tajemnicy i zwrotów akcji. Człowiek po prostu wychodzi z domu i nigdy więcej nie kontaktuje się z rodziną. Choć całą ich historię można streścić w jednym zdaniu, nie są mniej […]

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl