Blog
Zaginieni Przed Laty

Krótka historia zaginięcia… Gdzie jest Jolanta Buczek?

Jolanta Buczek Są takie zaginięcia, o których słyszał każdy. Są również takie, o których dawno nie mówi nikt… Nie są “porywające”, bo brak w nich tajemnicy i zwrotów akcji. Człowiek po prostu wychodzi z domu i nigdy więcej nie kontaktuje się z rodziną. Choć całą ich historię można streścić w jednym zdaniu, nie są mniej istotne. W “krótkich historiach” będziemy poruszać te zaginięcia, o których ani nie nagrywa się podcastów, ani nie pisze się zbyt często, bo w internecie natknąć się można jedynie na szczątkowe informacje. Dziś przyjrzymy się sprawie Jolanty Buczek. Na jej wizerunek natknęliśmy się w policyjnej bazie osób zaginionych.

Nieznane okoliczności

O tym, w jakich okolicznościach zaginęła Jolanta Buczek, próżno szukać w internecie. Przeszukując stare artykuły, natknęliśmy się jedynie na szczątkowe informacje takie jak: wiek kobiety, miejsce zamieszkanie i data zaginięcia. Nie wiadomo co stało się 28 stycznia 2009 roku w Kostomłotach (woj. dolnośląskie).

Jolanta Buczek
Jolanta Buczek

Jolanta Buczek w chwili zaginięcia miała 44 lata, 155-158 cm wzrostu, włosy krótkie, rude i niebieskie oczy. Ubrana była w złotawą kurtkę, ciemne dżinsy, brązowy sweterek i kozaki. Znakiem charakterystycznym kobiety była blizna po operacji na prawym przedramieniu sięgająca od dłoni do łokcia. Dziś, jeżeli Pani Jolanta żyje, ma 57 lat.

Kontakt

Sprawę zaginięcia Pani Jolanty prowadzi KPP w Środzie Śląskiej, ul. Świętego Andrzeja 2, 55-300 Środa Śląska, tel.: 47 872 22 00. W związku z tym prosimy, by wszystkie informacje o zaginionej przekazywać na wyżej wymieniony adres lub numer telefonu. Można również napisać wiadomość prywatną do naszej Redakcji. Oczywiście gwarantujemy anonimowość!

Źródło

https://zaginieni.policja.pl/

http://www.zaginieni.pl/

http://www.otosroda.pl/

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl