Blog
Zaginieni Przed Laty

Grzegorz Satała-tajemnicze zaginiecie w Trawnikach.

Grzegorz Satała-tajemnicze zaginiecie z Trawników.

Grzegorz Satała-tajemnicze zaginiecie W Trawnikach. Grzegorz Satała zaginął 3 września w 2009 roku. Mężczyzna miał wtedy 29 lat- obecnie ma 41 lat. W domu pozostawił dwójkę małych dzieci i żonę. Rozpacz bliskich trwa już 13 lat. Pomimo intensywnych poszukiwań, nie udało się odnaleźć Grzegorza. Nieustanna seria domysłów bez wątpienia spędza bliskim sen z powiek… Czy żyje, gdzie jest? A najbardziej boli pytanie- dlaczego nas to spotkało?

Grzegorz Satała

Jako młody chłopak, Grzegorz Satała mieszkał w Hebdowie. To spokojna i mała wieś położona nieopodal Nowego Brzeska. Chłopak zakochał się w Joannie i po jakimś czasie para wzięła ślub. W związku z tym mężczyzna przeprowadził się do swojej żony, do niewielkiej wioski- Trawniki. Później na świat przyszły jego dzieci… Syn Kubuś i córeczka Angelika. Wśród znajomych uchodził za spokojnego i koleżeńskiego chłopaka. Jak wspomina go jeden z kolegów, był zawsze uśmiechnięty, pełen życia, pracowity i kochający ponad wszystko swoich bliskich.

Grzegorz był czuły i wrażliwy. Nie chorował, nie miał problemów emocjonalnych. Pracował w hucie w Krakowie, ale dosłownie kilka dni przed zaginięciem zaplanował się zwolnić i wziąć kilkudziesięciotysięczną odprawę. Potem miał wyjechać do pracy za granicę. Z pewnością miał wszystko, o czym nie jeden mężczyzna mógłby pomarzyć. Miał kochającą rodzinę, prowadził normalny tryb życia. Jednak pewnego dnia zniknął bez śladu.

Grzegorz Satała-tajemnicze zaginiecie z Trawników
Fot. Grzegorz Satała

 

Grzegorz Satała. Dzień zaginięcia

3 września 2009 roku Grzegorz wraz z żoną Joanną byli na pogrzebie. Kilka dni wcześniej zmarła babcia mężczyzny. Prawdopodobnie, był z nią bardzo mocno związany. Dzień pogrzebu z pewnością był najtrudniejszym dniem w jego życiu. Nie okazywał bólu, rozpaczy. Bez wątpienia, dusił w sobie wszystkie uczucia. Po powrocie do domu Grzegorz poinformował swoją żonę, że idzie na dwór zapalić papierosa i że zaraz wróci. Mężczyzna zniknął w ciemnościach na łące obok domu. Od tamtej pory nigdy nie wrócił, nie nawiązał kontaktu z bliskimi.

 

Rysopis:

*wzrost około 178 cm,

*kolor oczu niebieski,

*sylwetka krępa, muskularna,

*włosy krótkie, szpakowate.

Widoczne ubytki w uzębieniu.

W DNIU ZAGINIĘCIA UBRANY W:

*ciemne buty sportowe,

*spodnie jeansowe jasne,

*czarny pasek,

*koszula polo z krótkim rękawem z brązowymi napisami.

Poszukiwania

Grzegorz długo nie wracał do domu. W związku z tym zaniepokojona żona wraz z rodziną zaczęła go szukać. Niestety, bezskutecznie. Na koniec postanowili nie zwlekać i zawiadomili policję. Mężczyzna w dniu zaginięcia miał 29 lat. Z ustaleń bliskich wynikało, że tego dnia Grzegorz zachowywał się normalnie. Mężczyzna zostawił w domu wszystkie dokumenty, klucze od samochodu oraz telefon komórkowy. Przez dłuższy czas trwały intensywne poszukiwania. Rodzina rozwieszała plakaty z wizerunkiem zaginionego wszędzie, gdzie tylko było to możliwe. Pobliska Wisła została przeszukana. Użyto psów tropiących, które doprowadziły do łąk- tam, gdzie zniknął w ciemnościach 3 września. W tym miejscu były porzucone niedopałki papierosów, jednak psy tropiące nie podjęły nowego tropu. Co mogło się wydarzyć tego dnia, gdy wyszedł tylko zapalić?

Zrozpaczona rodzina

Niewiedza to okropne uczucie. Malutkie dzieci nieustannie pytały “gdzie jest tatuś”? Teraz dzieci zaginionego są nastolatkami. Wychowywały się, nieustannie pytając o tatę. We wrześniu minie 13 lat od tajemniczego zaginięcia Grzegorza Satały, jednak bliscy nie tracą nadziei, że mężczyzna któregoś dnia wróci do domu. Apele bliskich o pomoc i nagłośnienie sprawy nie przyniosły efektu.

Jeśli posiadasz informacje, gdzie może przebywać zaginiony, lub wiesz coś o jego losach skontaktuj się z jednostką prowadzącą sprawę KK KPP Bochnia Wydział Kryminalny, 31-571 Kraków, ul. Mogilska 109, Tel. 012 615 55 10, email: dyzurnykwp@malopolska.policja.gov.pl

Można się również kontaktować z nami… Zaginieni przed laty gwarantują anonimowość.

ŹRÓDŁO:(5) Zaginieni przed laty – posty | Facebook

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Czy można zapobiec zaginięciom seniorów? (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl