Blog
Zaginieni Przed Laty

Sylwia Bielec zaginęła w 2009 roku. Miała wtedy 20 lat!

Sylwia Bielec zaginęła w 2009 roku. Miała wtedy 20-lat!

Sylwia Bielec zaginęła w 2009 roku. Miała wtedy 20 lat.

Niestety pomimo upływu lat losy kobiety wciąż pozostają nieznane.

Sylwia Bielec

Kochani dzisiaj przypominamy Wam o tajemniczym zaginięciu młodziutkiej Sylwii Bielec.

Kobieta przepadła bez śladu i niestety pomimo intensywnych poszukiwań nie udało się odnaleźć zaginionej. Kobieta teraz ma 32 lata. Wierzymy, że być może z Waszą pomocą uda nam się dowiedzieć, gdzie jest zaginiona lub co wydarzyło się tamtego dnia.

Sylwia Bielec była mieszkanką miejscowości Jeziernia w powiecie tomaszowskim, w województwie lubelskim. Miał 20 lat, kiedy 3 lutego 2009 roku zaginęła bez śladu. Z relacji rodziny zaginionej wiadomo, że kobieta w godzinach porannych wyszła z domu z zamiarem wyjazdu do Lublina. Miała odwiedzić tam koleżankę, zaznaczając przy tym, że najprawdopodobniej nie wróci na noc.
Zabrała ze sobą pieniądze, dokumenty i kosmetyki. Nie wzięła żadnych dodatkowych ubrań. Chwilę przed zaginięciem, Sylwia rozstała się ze swoim chłopakiem. Czy ta sytuacja przyczyniła się do jej tajemniczego zniknięcia? Tego nie wiemy. Być może miała swoje problemy, o których nikomu nie mówiła. Nie ma też pewności czy wsiadła w ogóle do busa jadącego do Lublina. Mogła pojechać w zupełnie innym kierunku.

Ostatni ślad to wypłata pieniędzy w bankomacie w Tomaszowie Lubelskim krótko po zniknięciu. W toku śledztwa Policja ustaliła, że Sylwia jeszcze jako nastolatka dwukrotnie opuszczała rodzinny dom, nie informując nikogo, dokąd się wybiera i kiedy zamierza wrócić. Jednak za każdym razem po kilku dniach wracała. Minęło 12 lat od zaginięcia Sylwii. Rodzina wciąż czeka na szczęśliwy finał sprawy.

Sylwia Bielec zaginęła w 2009 roku. Miała wtedy 20-lat!
Sylwia Bielec

Rysopis:

Wzrost około 165 cm, waga około 72 kg, średnia budowa ciała, włosy ciemne, proste, długie, twarz okrągła, nos średni, uzębienie pełne, uszy normalne, przylegające.
W chwili zaginięcia ubrana była w kurtkę do bioder koloru beżowego z tkaniny, spódnicę czarną do kolan, rajstopy czarne, czarne kozaki długie, niebieską czapkę z włóczki. Miała ze sobą beżową torebkę. Sylwia nosi okulary optyczne.
Osoby, które posiadają informacje dotyczące zaginionej, proszone są o kontakt z KPP Tomaszów Lubelski pod nr tel. (0-84) 6648 – 210 lub (0-84) 6648-223, z numerem alarmowym 112, 997 lub z najbliższą jednostką Policji.
Można skontaktować się również z nami w wiadomości prywatnej.
Zapewniamy pełną anonimowość!
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl