Blog
Zaginieni Przed Laty

Rozpoznajesz głos tego mężczyzny? To niebezpieczny pedofil!

Rozpoznajesz głos tego mężczyzny? To niebezpieczny pedofil! Policjanci z poznańskiego Archiwum X zajmują się sprawą wykorzystania seksualnego dwóch dziewczynek w wieku 14 i 16 lat. Jeśli rozpoznajesz ten głos, natychmiast powiadom policję.

Rozpoznajesz głos

Kochani zwracamy się do Was o pomoc. Jest Was na naszej stronie bardzo dużo. Dużo pomocnych osób, które stoją na straży, by nieść pomoc innym, z czego z całego serca Wam za to dziękujemy. Prosimy, udostępniajcie dalej, może ktoś rozpoznaje ten głos i dzięki temu może zapobiec krzywdy dzieci.

Policjanci z poznańskiego Archiwum X zajmują się sprawą wykorzystywania seksualnego dwóch dziewczynek w wieku 14 i 16 lat. Do tego zdarzenia doszło wiosną 2009 roku w lesie koło Antonina w gminie Przygodzice, w Wielkopolsce.

Dziewczynki tamtego koszmarnego dnia były na spacerze w lesie. Weszły do niewielkiego betonowego bunkra, gdzie często spotykała się miejscowa młodzież. Kiedy były w środku, wszedł tam nagi mężczyzna, który miał na głowę założone slipy. Pedofil nie pozwolił już dziewczynkom wyjść. Zastawił im drogę, sterroryzował je i wykorzystał seksualnie, na koniec uciekł.

Nagranie

“Podczas zdarzenia jedna z dziewczynek, wykorzystując nieuwagę napastnika, połączyła się z numerem alarmowym. Nie narażając się, nie mogła porozmawiać z operatorem, jednak połączenie zarejestrowało odbywające się dialogi, w tym głos mężczyzny” – informuje policja, udostępniając nagranie z prośbą o kontakt osoby, które rozpoznają głos pedofila.

Rozpoznajesz głos tego mężczyzny? To niebezpieczny pedofil!
bunkier w lesie

Prowadzący śledztwo podejrzewają, że mężczyzna ten mieszka lub mieszkał w okolicy, w której doszło do zdarzenia. Śledczy ustalili również po analizie materiałów genetycznych, że ten sam sprawca dopuścił się wykorzystania seksualnego w 2005 roku w angielskim Southampton. Prawdopodobnie mężczyzna mógł wtedy tam przebywać w celach zarobkowych.

Poniżej prezentujemy nagranie z głosem sprawcy.

Uwaga! Zawiera wulgarne słownictwo, “jednak właśnie takim językiem posługiwał się poszukiwany przestępca” – zaznacza policja.

Rozpoznajesz głos tego mężczyzny? To pedofil! Pilnie skontaktuj się z policją! – YouTube

Wszyscy, którzy rozpoznają głos pedofila, lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc śledczym, proszeni są o telefon pod numer 572 900 239 lub e-mail: archiwum.x@po.policja.gov.pl

Również w tej sprawie można kontaktować się z naszą redakcją… Zaginieni przed laty gwarantują anonimowość.

Źródło: Rozpoznajesz głos tego mężczyzny? To pedofil. Skontaktuj się z policją! – RMF 24

Policjanci z Archiwum X ujawniają głos przestępcy. 11 lat temu wykorzystał dwie dziewczynki – Dziennik.pl

Archiwum X ujawnia głos groźnego przestępcy. Wykorzystał seksualnie dwie nastolatki i Angielkę (wyborcza.pl)

Archiwum X. Ofiara nagrała pedofila. Wykorzystał seksualnie dwie dziewczynki w lesie koło Antonina. Rozpoznajesz głos? Wstrząsające nagranie | Głos Wielkopolski (gloswielkopolski.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Lecz

Może zainteresować Cię również: Alicia Navarro uciekła mając 15 lat. Gdzie jest nastolatka w spektrum autyzmu? (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

4 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl