Blog
Zaginieni Przed Laty

Mikelle kochana córeczko gdzie jesteś?

Mikelle kochana córeczko gdzie jesteś? 11-latka ostatni raz widziana była w pobliżu swojego domu. Jeździła na rowerze z siostrą, kiedy usłyszały nadjeżdżającą furgonetkę z lodami. Siostra Mikelle poszła do domu po płaszcz. Kiedy wróciła, niecałe dwie minuty później Mikelle już nie było. 24-lata niewiedzy!

Zabójcza obsesja. Sprawa Rachel Barber

Zabójcza obsesja. Sprawa Rachel Barber. Rachel Barber była 15-letnią, świetnie zapowiadającą się studentką w szkole tańca Dance Factory w Richmond. Nastolatka pochodziła z dobrej rodziny, miała kochających rodziców oraz dwie młodsze siostry. Pozostawała w stałym związku z 16-letnim Emanuelem Carelli, który uczęszczał do tej samej szkoły. Była bardzo lubiana i szanowana wśród rówieśników. Rachel nigdy […]

Wykończona chorobą dziesięciolatka, poćwiartowana przez macochę

Wykończona chorobą nowotworową dziesięciolatka, poćwiartowana przez macochę. Zahra Baker urodziła się 16 listopada 1999 r. Była córką Emily Dietrich i Adama Bakera, którzy mieszkali w Wagga, w Australii. Emily, zaraz po porodzie przechodziła depresję poporodową, a to spowodowało, że nie mogła i nie chciała zajmować się dzieckiem. Dobrowolnie zrzekła się praw i całą opiekę nad […]

Zaginięcia i morderstwa w statystykach policyjnych

Zaginięcia i morderstwa w statystykach policyjnych. Polska Policja na swojej stronie internetowej upublicznia wybrane statystki dotyczące przestępstw i wykroczeń. Niniejsze opracowanie (dla zabójstw) dotyczy lat 1999-2019.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl