Blog
Zaginieni Przed Laty

11-letni Adam przepadł bez śladu w 1999 roku. Jego zaginięcie zgłoszono dopiero w 2008 roku.

11-letni Adam przepadł bez śladu w 1999 roku. Jego zaginięcie zgłoszono dopiero w 2008 roku. Przed zniknięciem chłopiec przeszedł istne piekło. Co stało się z 11-latkiem? Niestety na to pytanie śledczy wciąż szukają odpowiedzi.

11-letni Adam

Zaginięcie 11-letniego Adama Josepha Herrmana pomimo upływu lat wciąż budzi wiele emocji i pozostawia mnóstwo pytań bez odpowiedzi.

Adam Joseph Herrman miał 11 lat kiedy zaginął bez śladu latem 1999 roku  w Towandzie w stanie Kansas. Jego zaginięcie zgłoszono dopiero w 2008 roku.

Chłopiec przed zniknięciem mieszkała w Pine Ridge Mobile Home Park z przybranymi rodzicami- Douglasem “Dougiem” Raymondem Herrmanem i Valerie Janelle Herrman, a także z dwójką adoptowanego rodzeństwa. Małżeństwo opiekowało się Adamem od drugiego roku życia, ponieważ  został odebrany biologicznym rodzicom. Adam miał biologiczną siostrę, ostatni raz kontakt miał z nią w 1994 roku. W rodzinie państwa Herrman nie działo się dobrze. Adam jakiś czas przed zaginięciem spędził 2 dni w domu dziecka po tym, jak znaleziono go z licznymi siniakami, które powstały na skutek pobicia przez adopcyjną matkę- Valerie.

Zeznanie przyrodniego rodzeństwa Adama

Po tajemniczym zaginięciu Adama na jaw wyszła przerażająca prawda. Przyrodnie rodzeństwo zeznało, że Adam był wykorzystywany seksualnie przez adopcyjnych rodziców. Okazuje się, że chłopiec był często zamykany w łazience i zmuszany do spania w wannie. Był również głodzony.

Siostra zaginionego 11-latka zeznała, że była świadkiem, jak Valerie kopała i biła Adama. Przyrodni brat- Justin zeznał, że raz zadzwonił na policję po tym, jak Valerie rzuciła Adamem o ścianę. Kobieta jednak zagroziła chłopcu i powiedziała, że ma powiedzieć policji, że zmyślił tę historię.  Okazuje się, że byli inni świadkowie bestialskiego zachowania Valerie wobec Adama.

 

W trakcie dochodzenia Valerie przyznała się do bicia Adama. Kobieta jednak twierdziła, że wymierzyła mu od czasu do czasu karę pasem. Zaprzeczała, że Adam był wykorzystywany seksualnie.

Valerie zeznała, że to lekarze poradzili jej, żeby zamykała Adama w łazience, ponieważ on groził, że zabije swoich adopcyjnych rodziców.

Według niej chłopiec miał cierpieć na schizofrenię, lub chorobę afektywną dwubiegunową. Śledczy tych informacji nie potwierdzili. Według nich przybrani rodzice mieli coś do ukrycia.

Ucieczka z domu?

Według adopcyjnych rodziców Adama, uciekł z domu w maju 1999 roku po tym jak dostał klapsa. Jednak nie zgłosili jego zaginięcia z obawy przed utratą opieki nad innymi dziećmi. Oficjalne zaginięcie zostało zgłoszone na policję dopiero w 2008 roku, kiedy jego siostra poszła na policję i poprosiła o pomoc w poszukiwaniach jej brata z którym nie miała kontaktu od 1999 roku.

Zdjęcie ze strony https://www.missingkids.org/poster/NCMC/1111545

Jak się okazuje opieka społeczna była przekonana, że Adam cały czas mieszkał z Herrmanami do 18 roku życia. Tylko jego biologiczna siostra wiedziała, że wszystko było fałszowane przez adopcyjnych rodziców. Podczas kontroli opieki społecznej Doug i Valerie twierdzili, że Adam wyszedł do kolegi, lub do biblioteki.

Herrmanowie przez te wszystkie lata dostawali na niego dotacje adopcyjne chociaż chłopiec przepadł bez śladu. Zostali oskarżeni o wyłudzenie pieniędzy w lipcu 2010 roku. Przyjęli ponad 50 000 dolarów. Doug i Valerie osiągnęli ugodę i zostali skazani odpowiednio na 9 i 7 miesięcy więzienia.

Gdzie jest zaginiony Adam?

Doug zmarł w lipcu 2016 roku. Według śledczych Adam nie żyje. Jego adopcyjni rodzice są głównymi podejrzanymi w sprawie jego zniknięcia. Śledczy stwierdzili, że zarzuty morderstwa mogą zostać wniesione przeciwko Valerie, nawet jeśli szczątki Adama nigdy nie zostaną znalezione.

 

Pomimo przeszukania posiadłości Herrmana, ciała Adama nigdy nie odnaleziono. Jednak policja znalazła odpowiedź na jedno ze swoich pytań. Nie ujawnili, co dokładnie znaleźli, ale nie ma dowodów na to, że Adam żyje.

Rysopis:

  • Włosy blond.
  • Niebieskie oczy.
  • Duże znamię na plecach.
  • Wiele blizn na brzuchu.
  • Duża blizna na wewnętrznym lewym udzie.
  • Nosił okulary ze złotymi drucianymi oprawkami.

W 2020 roku mężczyzna na Twitterze i YouTube twierdził, że jest zaginionym Adamem.  Powiedział, że padł ofiarą handlu ludźmi, którzy usunęli mu piegi na twarzy i znamię. Policja bardzo dokładnie zbadała te informacje i stwierdzili, że mężczyzna nie był Adamem. W rzeczywistości był byłym pracownikiem więzienia hrabstwa Butler o nazwisku Stephen Chadwick Smith, który urodził się osiem lat po Adamie.

Zdjęcia ze strony https://www.doenetwork.org/cases/3952dmks.html

Śledczym nie udało się znaleźć żadnych dowodów na to, że Adam wciąż żyje. Jego sprawa pozostaje nierozwiązana

Źródło: Adam Herrman – Polska | International Missing Persons Wiki | Fandom

Adam Joseph Herrman – Projekt Charley (charleyproject.org)

Widziałeś to dziecko? (missingkids.org)

3952DMKS – Adam Joseph Herrman (doenetwork.org)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! dlatego

Może zainteresować Cię również: Rodzice zamordowali córkę po tym, jak została porwana i zgwałcona (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl