Blog
Zaginieni Przed Laty

Pomóż zidentyfikować policjantom z Grudziądza kobietę NN

Policjanci z Grudziądza ustalają tożsamość kobiety, której zwłoki w stanie znacznego rozkładu zostały odnalezione w kwietniu w okolicach ul. Polnej w Grudziądzu. W wyniku prowadzonego postępowania specjaliści z Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji odtworzyli prawdopodobny wizerunek nieznajomej. Wszystkie osoby mogące pomóc w jej identyfikacji proszone są o kontakt z policją.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu prowadzą czynności identyfikacyjne mające na celu ustalenie tożsamości kobiety, której zwłoki, w stanie znacznego rozkładu, zostały znalezione 18 kwietnia w pobliżu ul. Polnej w Grudziądzu. W sprawie tej Prokuratura Rejonowa w Grudziądzu przeprowadziła również śledztwo, które jednoznacznie wykluczyło, iż do zgonu kobiety mogły przyczynić się inne osoby. Niemniej jednak jej tożsamość wciąż pozostaje nieznana. Do dzisiaj nikt nie zgłosił też zaginięcia osoby o podobnym rysopisie.

JEŚLI ROZPOZNAJESZ TĘ KOBIETĘ ZADZWOŃ DO POLICJANTÓW I POMÓŻ JĄ ZIDENTYFIKOWAĆ

 

Kobieta NN

JEŚLI ROZPOZNAJESZ TĘ KOBIETĘ ZADZWOŃ DO POLICJANTÓW I POMÓŻ JĄ ZIDENTYFIKOWAĆ

 

Kobieta NN

W związku z powyższym specjaliści z Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji, na podstawie dostępnych szczątków, opracowało dwa prawdopodobne wizerunki denatki. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu jej tożsamości proszone są o kontakt z policjantami z Grudziądza 56 451 32 22, 56 451 33 51 lub pod numerem 112.

Źródło; https://www.policja.pl/pol/aktualnosci/180584,Jesli-rozpoznajesz-te-kobiete-zadzwon-do-policjantow-i-pomoz-ja-zidentyfikowac.html

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl