Blog
Zaginieni Przed Laty

Elżbieta Nasiadka zaginęła w 2017 r. Jej losy wciąż są nieznane

Elżbieta Nasiadka zaginęła w 2017 r. Jej losy wciąż są nieznane

Elżbieta Nasiadka zaginęła w 2017 r., a jej losy wciąż są nieznane. Kochani chcemy Wam przypomnieć o kolejnym nierozwiązanym zaginięciu z nadzieją, że może tym razem dowiemy się, co tak naprawdę stało się z panią Elżbietą.

Elżbieta Nasiadka

Drodzy Czytelnicy, kolejny raz zwracamy się do Was z prośbą o pomoc. W tym roku minęły 4 lata od zaginięcia Elżbiety. Niestety przez ten czas nie udało się zdobyć żadnych informacji mogących przybliżyć śledczych do rozwiązania sprawy.
Prosimy o liczne udostępnienie artykułu. Każda informacja jest na wagę złota! Być może tym razem post trafi do osoby, która ma informacje mogące pomóc w rozwiązaniu tego zaginięcia.
Elżbieta Nasiadka mieszkała ze swoim starszym synem i partnerem w jednym z bloków na osiedlu na Skarpie w Pułtusku w województwie mazowieckim. Wśród bliskich i znajomych uchodziła za pogodną, skromną i uczynną kobietę, która prowadziła spokojne życie emerytki.

Zaginięcie

W nocy lub nad ranem z 29 na 30 czerwca 2017 roku kobieta wyszła ze swojego mieszkania w Pułtusku i już nigdy do niego nie wróciła.

Partner Elżbiety 30 czerwca 2017 roku około godziny 6:00 rano wrócił domu po nocnej zmianie w pracy i zauważył jej nieobecność. Syn, który z nimi mieszkał, twierdził, że nie zaglądał do pokoju matki. W związku z tym o zaginięciu natychmiast została powiadomiona policja.

Niestety poszukiwania nie przyniosły żadnego efektu, a losy kobiety wciąż pozostają nieznane. Elżbieta Nasiadka w dniu zaginięcia miała 64 lata obecnie, jeśli żyje ma 68 lat.

Elżbieta Nasiadka zaginęła w 2017 r. Jej losy wciąż są nieznane
Elżbieta Nasiadka

Ustalenia śledczych

Na podstawie zebranych informacji wszczęto postępowanie w związku z możliwością przestępstwa znęcania się nad Elżbietą. Postawiono zarzut synowi, który z nią mieszkał, jednak z powodu braku dowodów postępowanie to umorzono. Jak twierdzą sąsiedzi, tamtej feralnej nocy drzwi do mieszkania kobiety były kilka razy otwierane. Jej zaginięcie jest o tyle dziwne, że planowała wspólnie z partnerem wyjechać na urlop nad morze. W domu zostały jej dokumenty i telefon, który zawsze zabierała ze sobą. Sprawa może mieć niestety podłoże kryminalne. Jedną z hipotez, którą policja bierze pod uwagę, jest morderstwo.
Sprawa zaginięcia Elżbiety była poruszona również w „Magazynie Kryminalnym 997” (odcinek z dnia 03.09.2020 roku)
Elżbieta Nasiadka zaginęła w 2017 r. Jej losy wciąż są nieznane
Elżbieta Nasiadka
Rysopis: wzrost około 160 cm, szczupła budowa ciała, twarz owalna, niebieskie oczy. W dniu zaginięcia miała krótkie farbowane włosy koloru blond. Elżbieta nosi okulary. Kobieta nie ma przy sobie żadnych dokumentów ani telefonu.
Kochani wierzymy, że zawsze możemy na Was liczyć, jak również na Wasze dobre, cudowne pomocne serca. Mamy nadzieję, że jak w każdym podobnym przypadku wesprzecie nas, udostępniając artykuł dalej, by dotarł do jak największego grona czytelników.
Jeśli ktokolwiek posiada informacje o miejscu pobytu Elżbiety lub zna powody jej zaginięcia, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pułtusku (023) 692 72 00 lub redakcją Zaginieni przed laty. Gwarantujemy anonimowość.
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl