Blog
Zaginieni Przed Laty

Nie znamy jego tożsamości. Sieradzka policja prosi o pomoc! – aktualizacja

Kochani, po raz kolejny zwracamy się do Was z prośbą. Sieradzka policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny widocznego na zdjęciach poniżej. Wszystkie informacje pochodzą z oficjalnej strony internetowej Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu!

Mężczyzna o którym mowa ma od 25 do 30 lat. Jest szczupłej budowy ciała, mierzy około 200 cm i waży około 90 kilogramów. Włosy natomiast ma ciemne, krótko ostrzyżone, oczy zaś brązowe.

 

 

Ubrany jest w szare spodnie dresowe, czarną kurtkę z kapturem, skarpetki w rożnych kolorach – jedna koloru ciemno niebieskiego, druga białego, czarne buty sportowe za kostki.

To wszystko, co wiemy na Jego temat w chwili obecnej.

Kontakt

Jeśli macie jakiekolwiek informacje o przedstawionym powyżej mężczyźnie, prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach 7.30-15.30 pod numerami 47 845-17-93, 47 845-17-70 lub całodobowo z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu 47 845-17-05, 47 845-17-07 bądź na  numer alarmowy 112. Można również napisać wiadomość prywatną do naszej Redakcji! Oczywiście gwarantujemy anonimowość!

Mamy nadzieję, że mimo zdawkowych informacji uda nam się ustalić zidentyfikować tego Pana. Z góry dziękujemy wszystkim tym, którzy zaangażują się w tę sprawę!

Źródło

http://www.sieradz.policja.gov.pl/

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej! Dziękujemy, że przeczytałeś/aś artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej! Dziękujemy, że przeczytałeś/aś artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej! Tożsamości

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl