Blog
Zaginieni Przed Laty

Lublin-Policja szuka sprawcy który zaatakował nożem kobietę na ulicy

Lublin-Policja szuka sprawcy który zaatakował nożem kobietę na ulicy

Lublin-Policja szuka sprawcy który zaatakował nożem kobietę na ulicy. Publikujemy wizerunek napastnika. Do dnia dzisiejszego nie udało się go namierzyć.

Lublin

Lubelska policja poszukuje mężczyzny, który zaatakował kobietę na ulicy. Groził jej nożem. Do napadu doszło 3 maja 2021 roku na ulicy Kalinowszczyzna. – Z zebranych w sprawie materiałów wynika, iż młody mężczyzna nagle zaatakował przechodzącą kobietę. Grożąc jej nożem próbował wyrwać torebkę. Kobieta zdołała zareagować i spłoszyła sprawcę – poinformowała policja do wywiadu z dziennikiem wschodnim.

Lublin-Policja szuka sprawcy który zaatakował nożem kobietę na ulicy
Poszukiwany mężczyzna

Publikujemy portret pamięciowy napastnika. Zaatakowana kobieta mężczyznę opisała jako mającego ok. 20-30 lat, wzrostu około 170-175 centymetrów, szczupłej budowy ciała, cera jasna, wyraźne, ciemne brwi.

Mężczyzna w chwili zdarzenia ubrany był w: Ciemne dresowe spodnie, czarną bluzę z kapturem, materiałową czapkę koloru czarnego. Mężczyzna miał również maseczkę zakrywającą usta i nos. Z pewnością dlatego może być trudno namierzyć sprawcę.

Policjanci apelują: – Jeżeli ktoś rozpoznaje mężczyznę lub posiada informacje na temat tego zdarzenia proszony jest o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Lublinie telefon 47 811 53 96, 695 881 241 lub z numerem alarmowym 112, powołując się na numer sprawy RSD-64/21.

Źródło:Zaatakował kobietę na ulicy w Lublinie. Policja publikuje portret pamięciowy, ale to może być na nic – Dziennik Wschodni

Groził kobiecie nożem i próbował wyrwać torebkę. Policjanci poszukują sprawcy usiłowania rozboju : Lublin112.pl – Wiadomości z Lublina i regionu. Ważne informacje z kraju

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl