Blog
Zaginieni Przed Laty

Indie. Zbiorowy gwałt na 16-latce. Koszmar na oczach rodziców.

Indie. Zbiorowy gwałt na 16- latce. Koszmar na oczach rodziców

Indie. Zbiorowy gwałt na 16-latce. Nastolatka porwana i zbiorowo zgwałcona na oczach rodziców.

Indie

Do zdarzenia doszło w Indiach 27 czerwca 2021 roku, gdzie starszy brat 16-latki uciekł z kobietą z wioski w dystrykcie Moradabad na północy Indii. Niestety cała ta sytuacja doprowadziła do niewyobrażalnego horroru. Rodzina kobiety, która uciekła z młodym mężczyzną, zamiast prowadzić poszukiwania, postanowiła okrutnie się zemścić. Rodzina uciekinierki podstępem zwabiła jego bliskich do swojego domu. Bez wątpienia nawet przez chwile nie pomyśleli, że właśnie wpadli w straszną pułapkę.

Okrucieństwo

Indie na zawsze zapamiętają tę okrutną zbrodnię. Zwabiona rodzina przybyła do domu, w którym mieszkała rodzina uciekinierki i to właśnie wtedy rozegrało się prawdziwe piekło. 16-latka w akcie zemsty była przetrzymywana siłą i została brutalnie, zbiorowo zgwałcona. Przez ojca, braci i wujków kobiety, która uciekła z bratem nastolatki. Ten koszmar rozegrał się na oczach rodziny nastolatki.

Indie. Zbiorowy gwałt na 16- latce. Koszmar na oczach rodziców
Pixabay.com

Następnego dnia rodzina została uwolniona. Brutalni gwałciciele zagrozili całej rodzinie, że jeśli pójdą na policję i opowiedzą wszystko, to oprawcy dopadną ich i zabiją z zimną krwią. Rodzina zgwałconej nastolatki jednak zawiadomiła o zbiorowym gwałcie policję.

Nastolatka

Gwałciciele przetrzymywali 16-latkę aż do 4 lipca 2021 roku. Po uwolnieniu nastolatki sprawą zajęła się policja. Wszczęto w tej sprawie śledztwo. Mundurowi zajęli się również poszukiwaniem zaginionej pary. Do tej pory policjanci zidentyfikowali siedmiu z ośmiu podejrzewanych mężczyzn o brutalny gwałt i uwięzienie nastolatki i jej rodziny.

Indie. Zbiorowy gwałt na 16- latce. Koszmar na oczach rodziców
pixabay.com

Problem gwałtów w Indiach z dnia na dzień coraz bardziej narasta. Pomimo surowych tam kar wciąż dochodzi do brutalniejszych gwałtów. Co więcej, mówi się, że Delhi jest „światową stolicą gwałtu”, ponieważ do takiego przestępstwa dochodzi tam co 20 minut. Mówi się nawet o gwałtach dokonywanych przez policjantów na posterunkach. „Times of India” opisał też przypadek 12-latka, który miał zgwałcić swoją ciężarną 16-letnią siostrę. Koszmar kobiet trwa, są one nieustannie narażone na ataki i zbiorowe gwałty. Jaki musiałby być wyrok za te przestępstwa, by statystyki w tym kraju zmniejszyły się, a kobiety czuły się bezpieczne?

 

Źródło:Indie. Zbiorowy gwałt na 16-latce. Zrobili to na oczach jej rodziców – Planeta

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl