Blog
Zaginieni Przed Laty

Zaginieni przed laty w programie “Rodzaj żeński” – zobaczcie sami!

Zaginieni przed laty Kochani, jedna z nas miała okazję udzielić krótkiego wywiadu do programu “Rodzaj żeński”! Zachęcamy Was do obejrzenia materiału! Mamy nadzieję, że się Wam spodoba!

Opis programu

Zaginieni przed laty
Zaginieni przed laty w programie “Rodzaj żeński” z 17 października br.

Dwie młode, energiczne dziennikarki i pomysł- stworzyć program, w którym poruszymy kwestie dotyczące świata kobiet. Format, który zechce obejrzeć mama, córka, nastolatki i dojrzałe kobiety. Taki, w którym poszukamy odpowiedzi na pytania, których się wstydzimy. Pokażemy, że wszystkie jesteśmy równe i mamy takie same lub podobne problemy i wyzwania. To program o kobietach, od kobiet, ale dla kobiet i ich mężczyzn. Dla odważnych facetów, którzy zechcą babski świat wziąć na poważnie i spojrzeć na płeć piękną spoza schematów i utartych stereotypów.

Dzięki reportażowi dowiecie się, jak wyglądają najnowsze statystyki zaginięć w Polsce i czy to, kto ginie ma znaczenie. Okazuje się bowiem, że mężczyźni giną częściej, ale to zaginięcia kobiet są mocniej rozpowszechniane. Podzielcie się z nami swoimi odczuciami na poruszany temat w komentarzach. Jesteśmy ciekawi Waszej opinii. Jeśli

Link do materiału

https://katowice.tvp.pl/49781041/rodzaj-zenski

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej! Dziękujemy, że przeczytałeś/aś artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej! 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl