Blog
Zaginieni Przed Laty

3-latka wisiała ze smyczą wokół szyi. W domu byli pijani rodzice.

3-latka wisiała ze smyczą wokół szyi w domu byli pijani rodzice

3-latka wisiała ze smyczą wokół szyi. W domu byli pijani rodzice. Do zdarzenia doszło w Nowej Soli z wtorku na środę 22/23 czerwca 2021 roku w woj. lubuskim.

O krok od tragedii

3-latka mieszkała ze swoimi rodzicami, którzy od dłuższego czasu nadużywali alkoholu. Dramat rozegrał się w jednym z mieszkań w kamienicy przy ul. Wyspiańskiego w Nowej Soli. Przed zdarzeniem w kawalerce trwała upojna libacja alkoholowa. Sąsiedzi zeznali, że takie spotkania odbywały się w tym mieszkaniu bardzo często. Osiedle, na którym doszło do tragedii, postrzegane jest jako niebezpieczne. W odremontowanej kamienicy mieszka kilka rodzin. Obok znajduje się cmentarz i budynek socjalny, nazywany „piekłem”. Nie chcą trafiać tam nawet osoby eksmitowane. Dziewczynka z 22/23 czerwca 2021 roku spała na piętrowym łóżku wraz z pijaną matką. Obok łóżka, na podłodze leżał upojony alkoholem znajomy rodziców dziecka.

3-latka wisiała ze smyczą wokół szyi w domu byli pijani rodzice
Fot. Kamienica, gdzie doszło do zdarzenia

Ojciec

3-latka była bliska śmierci… Ojciec małej dziewczynki w środku nocy obudził się i poszedł do łazienki. Wtedy nic nie wskazywało, że za chwilę może dojść do niewyobrażalnej tragedii. Gdy mężczyzna wrócił, zobaczył córkę wiszącą na smyczy, która zahaczona była o kant łóżka. Dziewczynka prawdopodobnie we śnie spadła i zawisła na smyczy. Tylko, skąd wzięła się smycz na szyi dziewczynki?

Ojciec 3-latki zareagował dosłownie w ostatniej chwili. Gdy uwolnił córkę – była już zupełnie sina, jej oznaki życia były słabe. Mężczyzna chciał natychmiast wezwać pomoc, jednak pijana matka kategorycznie nie wyrażała na to zgody. Ojciec jednak nie odpuszczał i postanowił zadzwonić do dziadków 3-latki. Oni natychmiast wezwali pogotowie ratunkowe.

Przemoc?

Ratownicy zjawili się na miejscu bardzo szybko. Podczas reanimacji dziewczynki, zauważyli na jej szyi ślad po smyczy. W rezultacie 3-latka musiała natychmiast trafić do szpitala. Tam lekarze znaleźli na ciele dziewczynki liczne siniaki, co może bowiem świadczyć, że 3-latka była bita. W związku z tym została powiadomiona policja. Nie wiadomo, co tak naprawdę działo się w tym mieszkaniu, obrażenia dziecka mówią same za siebie.

 

Źródło:Koszmar w Nowej Soli. 3-latka wisiała ze smyczą wokół szyi. (twojenowinki.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl