Blog
Zaginieni Przed Laty

Nie wiadomo, kim jest mężczyzna, który stracił życie w Złotych Tarasach

Nie wiadomo, kim jest mężczyzna, który stracił życie w znanym warszawskim centrum handlowym. Mimo że od śmierci mężczyzny minął miesiąc, w tej sprawie pozostaje więcej pytań niż odpowiedzi… Kim jest? To wciąż tajemnica. Jak to możliwe, że nikt go nie szuka?

Nie wiadomo, kim jest mężczyzna, który stracił życie w centrum handlowym

Kochani potrzebujemy Waszej pomocy… Policja wciąż próbuje zidentyfikować mężczyznę, którego zwłoki znaleziono 28 października 2021 roku w jednym z centrów handlowych w Złotych Tarasach. Mundurowi wykonali szereg działań, między innymi sprawdzają bazę osobę osób zaginionych. Jednak do tej pory nikt nie zgłosił zaginięcia tego mężczyzny i nikt do tej pory się nie zgłosił w tej sprawie. Kim jest mężczyzna? To wciąż pozostaje tajemniczą zagadką… Jak to możliwe, że nikt go nie szuka?

Nie wiadomo kim jest mężczyzna, który stracił życie w centrum handlowym
Kim jest ten mężczyzna

Do tej pory policji udało się ustalić, że parę godzin wcześniej mężczyzna widziany był w kilku sklepach, kioskach i barach mieszczących się w podziemiach Dworca Centralnego. Mężczyzna jest w wieku od 50 do 60 lat. Przeszedł całkiem niedawno operację wszczepienia biologicznej zastawki aorty. W chwili śmierci nie miał przy sobie żadnych dokumentów, które umożliwiałyby zidentyfikowanie jego tożsamości. W związku z tym śledczy apelują, aby każdy, kto go rozpoznaje, skontaktował się z policją. Można to zrobić dzwoniąc pod nr tel.: 4772 391 78, 4772 361 74 albo pisząc wiadomość na adres: komendant.krp1@ksp.policja.gov.pl

Nie wiadomo kim jest mężczyzna, który stracił życie w centrum handlowym
złote tarasy zdjęcie ze strony Faky.pl

Seria nieszczęśliwych zdarzeń

W ostatnim czasie można mówić o serii nieszczęśliwych zdarzeń w tej stolicy. W ciągu sześciu dni w popularnym centrum handlowym wydarzyły się aż dwie straszne tragedie. Zaledwie kilka dni po pierwszym samobójstwie, na swoje życie targnęła się 40-letnia kobieta. Na nagraniach z monitoringu centrum handlowego widać, że weszła ona za barierki i skoczyła.

– Spadła z czwartego piętra na poziom minus jeden – przekazał “Faktowi” podinsp. Robert Szumiata z Komendy Rejonowej Policji Warszawa I (Śródmieście).

Nie wiadomo, kim jest mężczyzna, który stracił życie w centrum handlowym

To nie pierwsze tak tragiczne zdarzenia w stołecznym centrum handlowym. W 2008 roku zginął tam 22-letni mężczyzna, który zjeżdżał schodami ruchomymi z najwyższego piętra i w pewnym momencie z nich spadł. Ponad dwa lata później w tej samej galerii doszło do tragedii. 19-latek spędzając czas w centrum handlowym z kolegami, nagle podczas wygłupów stracił równowagę i spadł z wysokości około ośmiu metrów. Nastolatek miał dla żartu usiąść na poręczy ruchomych schodów. Wygłupy skończyły się śmiercią chłopaka, który zmarł niedługo po przewiezieniu do szpitala.

Nie wiadomo kim jest mężczyzna, który stracił życie w centrum handlowym
czy rozpoznajesz tego mężczyznę?

Tutaj można szukać pomocy w sytuacjach kryzysowych

Jeśli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, możesz się zgłosić do Ośrodków Interwencji Kryzysowej (OIK), które są w każdym większym mieście. Możesz tam otrzymać pomoc psychologiczną, prawną, materialną. Część OIK-ów jest czynna całą dobę i np. prowadzi noclegownie. POMOC jest bezpłatna! Nie musisz mieć ubezpieczenia.

Nie wiadomo, kim jest mężczyzna, który stracił życie w Złotych Tarasach

Jeśli masz uporczywe i silne myśli samobójcze, możesz się także zgłosić do każdego szpitala psychiatrycznego. Tam również nie jest potrzebne ubezpieczenie zdrowotne. W sytuacjach nagłych (o ile powiesz, że to sprawa pilna) lekarz musi cię przyjąć tego samego dnia.

Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla młodzieży: 116 111 (czynny całodobowo, 7 dni w tygodniu). Dorośli mogą korzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu zaufania 116 123 (czynny 7 dni w tygodniu od 14:00 do 22:00).

Spis organizacji pomocowych i więcej informacji znajdziesz na stronie www.samobojstwo.pl.

Źródło: Warszawa. Śmierć w Złotych Tarasach. Kim jest samobójca (fakt.pl)

Makabra w Złotych Tarasach. Kim jest mężczyzna, który jako pierwszy zginął w centrum handlowym? Policja apeluje o pomoc – Warszawa, Super Express (se.pl)

Rozpoznajesz tego mężczyznę? – Aktualności – KRP I – Śródmieście (policja.waw.pl)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
mona

mial operację jako anonimowy pacjent?

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl