Blog
Zaginieni Przed Laty

Zabójstwo 18-letniej Natalii. Morderca zasiadł na ławie oskarżonych

Zabójstwo 18-letniej Natalii. Morderca zasiadł na ławie oskarżonych

Zabójstwo 18-letniej Natalii. Morderca zasiadł na ławie oskarżonych. Ruszył proces 21-letniego Norberta, oskarżonego o brutalną zbrodnię przy ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie.

Zabójstwo 18-letniej Natalii

Sprawa, o której dzisiaj napiszemy, miała miejsce przy ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie. 18-letnia Natalia była w związku z 21-letnim Norbertem. Para pochodziła ze Śląska. Norbert Z. jednak wcześniej mieszkał w Bielsku-Białej, a Natalia mieszkała w pobliskiej miejscowości. Chodziła do liceum, miała wiele planów i marzeń. Pewnego dnia para postanowiła, że zamieszkają razem w Rzeszowie. 21-latek pracował w firmie logistycznej. Mężczyzna na początku był idealny, miły, opiekuńczy oraz kochający. Po miesiącu wspólnego mieszkania okazał się bestią. Był chorobliwie zazdrosny o dziewczynę, osaczał ją z każdej strony. Zabraniał jej kontaktu z rodziną oraz znajomymi. Dziewczyna stała się jego więźniem, lecz nikt się nie spodziewał, że zamorduje Natalię.

Przed Sądem Okręgowym w Rzeszowie ruszył proces 21-letniego Norberta, który został oskarżony o brutalną zbrodnię przy ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie.

Potwór

Z ustaleń śledczych wynika, że 21-latek coraz częściej atakował Natalię. Jego agresja z dnia na dzień nabierała na sile. W chwili zabójstwa tj.20 maja 2021 r., 18-latka do końca próbowała się bronić, osłaniać rękami przed ciosami swojego chłopaka. Niestety mężczyzna miał dwa noże i zadał swojej dziewczynie 7 ciosów w klatkę piersiową i szyję. Kiedy Natalia upadła na podłogę, on usiadł na niej i z całej siły zacisną ręce na jej szyi. Doprowadzając do złamania kości gnykowej.

– Ustalono, że oskarżony od września 2020 roku wszczynał awantury domowe, w trakcie których znieważał pokrzywdzoną słowami powszechnie uznanymi za obelżywe. Poniżał ją, upokarzał, znęcał się fizycznie, naruszając nietykalność cielesną. Popychał, szarpał za ubranie i włosy, wykręcał ręce, pluł w twarz, kopał nogą oraz uderzał rękami w różne części ciała – wymienia przykłady Krzysztof Ciechanowski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie w wywiadzie z mediami.

Po tym, jak 21-latek zamordował swoją dziewczynę, przez trzy dni mieszkał z ciałem zamordowanej 18-latki. Gdyby nie to, że właściciel wynajmowanego mieszkania dopominał się zapłaty za czynsz, pewnie zbrodnia 21-latka nie wyszłaby jeszcze na jaw. Norbert Z. próbował oszukać właściciela. Mówił, że pieniądze ma jego dziewczyna, która obecnie jest na zakupach w centrum handlowym w Rzeszowie. 21-latek nawet zaproponował, że razem mogą do niej pojechać. Kiedy byli już na miejscu w centrum handlowym młody mężczyzna dał klucze właścicielowi od mieszkania i uciekł.

Po tym zdarzeniu właściciel szybko udał się do mieszkania i dokonał makabrycznego odkrycia. W sypialni obok łóżka znalazł zmasakrowane ciało 18-latki. Natychmiast powiadomił policję o zdarzeniu. Mundurowi od razu ruszyli w pościg za mordercą. Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego Komendy Wojewódzkiej po dwóch godzinach zatrzymali poszukiwanego Norberta Z.

Mężczyzna został oskarżony nie tylko o brutalne zabójstwo, ale też o 8 innych przestępstw, dotyczących przywłaszczenia mienia oraz wyłudzeń.

 

Oszust i morderca

21-latek miał problemy finansowe. Według ustaleń śledczych Norbert Z. fałszując dane o pracy i zarobkach składał wnioski o kredyty. Pożyczkę próbował zaciągnąć również na dane swojej dziewczyny, bez jej wiedzy. 21-latek dopuszczał się kradzieży i sprzedawał później swoje łupy w lombardach.

Zabójstwo 18-letniej Natalii. Morderca zasiadł na ławie oskarżonych
zdjęcie ze strony inres24.pl

– Przesłuchany w charakterze podejrzanego Norbert Z. każdorazowo nie przyznał się do zarzucanych mu czynów i odmawiał składania wyjaśnień i odpowiedzi na pytania – powiedział mediom prokurator Ciechanowski.

21-latek odpowiada przed Sądem Okręgowym w Rzeszowie. Proces rozpoczął się 5 lipca 2022 roku.

Mężczyzna przebywa w areszcie. Grozi mu dożywotnie więzienie.

Źródło: Zabójstwo 18-letniej Natalii w Rzeszowie. Ruszył proces (inres24.pl)

Dziewięć przestępstw, w tym zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem. 21-latek przed sądem (tvp.pl)

Rzeszów. 18-letnia Natalia zginęła od ciosów nożem. “Motywem chorobliwa zazdrość” | Wiadomości Radio ZET

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: To miała być szczęśliwa rodzina, lecz los napisał dla nich inny scenariusz (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl