Blog
Zaginieni Przed Laty

W USA odnaleziono 150 zaginionych dzieci!

W USA odnaleziono aż 150 zaginionych dzieci! Problem ten występuje na całym świecie. Mimo to, większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, jak ogromna jest jego skala.  Tymczasem, amerykańskie organy ścigania odnalazły w stanie  Tennessee aż 150 zaginionych dzieci [1]!

W jaki sposób w jednym stanie znalazło się aż tylu młodocianych zaginionych? Okazało się, że większość z nich to ofiary handlu dziećmi. Trudno jest wyobrazić sobie, jaki koszmar przeżywały w miejscu ich przetrzymania. Przerażająca jest też myśl o tym,  jaki los czekałby na nich, gdyby doszło do dalszych transakcji ,,żywego towaru’’.

Odnalezienie zaginionych zawdzięcza się operacji  “Volunteer Strong”, która rozpoczęła się jesienią 2020 roku. Już wtedy, na terenie całego Tennessee odnaleziono 240 zaginionych nieletnich, a od stycznia 2021 do chwili obecnej liczba odnalezionych wzrosła do 150 dzieci. W związku z dotychczasowym sukcesem, operacja jest kontynuowana.  Amerykańskie władze mają nadzieję, że uda się odnaleźć i uwolnić kolejnych młodych ludzi [2].

 

Źródła:

  1. www.rmf24.pl
  2. eu.usatoday.com

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl