Blog
Zaginieni Przed Laty

Christopher Belter zgwałcił, ale nie pójdzie za to do więzienia

Christopher Belter dopuścił się wielu przestępstw na tle seksualnym. Choć do wszystkiego się przyznał, sąd uznał, że kara więzienia byłaby dla niego “nieodpowiednia”. Wyrok zszokował publiczność obecną na sali.

Cztery zarzuty

Nie ma wątpliwości, że Christopher Belter wykorzystał cztery nastolatki podczas imprezy zorganizowanej w jego własnym domu. Postawiono mu zarzut gwałtu trzeciego stopnia, usiłowania wykorzystania seksualnego pierwszego stopnia, a także dwa zarzuty o wykroczenie dotyczące wykorzystywania seksualnego drugiego stopnia. Młody mężczyzna przyznał się do wszystkiego na rozprawie sądowej w 2019 roku. Za wszystkie te czyny, groziło mu maksymalnie 8 lat pozbawienia wolności. Sąd uznał jednak, że kara więzienia byłaby dla niego “nieodpowiednia”.

Christopher Belter
Christopher Belter, sprawca gwałtów ZDJĘCIE: HANDOUT / NIAGARA COUNTY SHERIFF’S OFFICE

Do napadów miało dojść w jego domu, w okresie od lutego 2017 do sierpnia 2018 roku. W tym czasie Belter miał zgwałcić cztery nastolatki. Okazuje się, że mieszkanie rodziców młodego mężczyzny miało łatkę “domu imprezowego”. Wszystko wskazuje na to, że to jego matka, ojczym oraz ich przyjaciółka dostarczali alkohol i marihuanę nieletnim. Całej trójce postawiono nawet zarzut pomocy w napadzie na tle seksualnym.

Próba

Sędzia hrabstwa Niagara, Matthew Murphy przyznał, że odczuwa ogromny ból związany ze sprawą Beltera. Co więcej, przed odczytaniem wyroku przyznał, że modlił się do Boga o właściwe jej rozwiązanie.

Christopher Belter zostanie jedynie zarejestrowany w ogólnodostępnej bazie sprawców przestępstw na tle seksualnym. Jego wizerunek będzie tam publikowany przez następne 8 lat. Sędzia nie był w stanie wyjaśnić, dlaczego nie skazał młodego mężczyzny na karę pozbawienia wolności.

Niski wyrok poruszył zarówno publiczność, jak i ofiary. Jedna z młodych kobiet zwymiotowała po usłyszeniu orzeczenia sądu. Chwilę wcześniej zeznała bowiem, że podczas gwałtu, Belter kazał jej patrzeć na stojący w pomieszczeniu kwiat, zamiast zanosić się płaczem. Co więcej, twierdził, że jeśli nie będzie stawiać oporu, nie odczuje żadnego bólu.

Źródło

https://torontosun.com/

Podobne

https://zaginieniprzedlaty.com/artykuly/pilkarz-daniel-correa-glupio-zazartowal-wiec-odcieto-mu-glowe/

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl