Blog
Zaginieni Przed Laty

7-latek zmarł w wyniku hipotermii. Matka podejrzana o znęcanie

26 listopada 2017 roku o godzinie 7:30 pogotowie w Birmingham otrzymało zgłoszenie o braku pulsu u 7-letniego Hakeema Hussaina. Krótko po otrzymaniu zgłoszenia na miejsce przyjechały dwie karetki, ale nie można było zrobić nic, aby uratować życie chłopca. Lekarz stwierdził jego zgon.

Ciało chłopca znajdowało się przed domem rodzinnym, w którym 7-latek mieszkał razem z matką i wujkiem. Zgodnie z początkowymi ustaleniami, Hakeem zmarł na skutek głębokiej hipotermii.

Śledczy mieli przypuszczenia, że chłopiec spędził noc poza domem, ponieważ taka karę dała mu matka. Zdaniem biegłych Hakeem musiał spędzić poza domem dłuższy czas, zanim doszło do zatrzymania akcji serca.

Kilka dni później policja zatrzymała Laurę Heath i Timothy’ego Buske. 35-letnia wówczas matka chłopca oraz 56-letni mężczyzna byli podejrzani o umyślne znęcanie się nad dzieckiem. Krótko po przesłuchaniu para została zwolniona z aresztu.

„Przez cały ten tydzień uczniowie i kadra szkoły wspominali, jakim wspaniałym przyjacielem był dla nich Hakeem. Teraz przygotowujemy książkę o naszych dobrych wspomnieniach związanych z chłopcem. Momentem kulminacyjnym było zgromadzenie całej szkoły, aby uczcić jego życie i pamiętać o wielu talentach, które posiadał. Wszyscy będziemy bardzo tęsknić za Hakeemem ” – powiedział Dyrektor szkoły.

„Hakeem był pięknym chłopcem, który skradł uwagę ludzi na zeszłorocznym przedstawieniu świątecznym. Takiego go zapamiętamy.” – dodał.

 

Źródło:

https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/hakeem-hussain-zamarzl-na-smierc-matka-zostawila-go-przed-domem/ex9jtg9

https://www.theguardian.com/uk-news/2017/dec/01/boy-found-dead-in-birmingham-is-named-as-hakeem-hussain

https://www.birminghammail.co.uk/news/midlands-news/first-picture-schoolboy-hakeem-hussain-13980146

https://news.sky.com/story/boy-7-found-dead-outside-birmingham-home-identified-as-hakeem-hussain-11151965

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl