Blog
Zaginieni Przed Laty

4-letni chłopiec śmiertelnie postrzelił się w głowę … znalezioną bronią.

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/swiat/4-letni-ch%C5%82opiec-%C5%9Bmiertelnie-postrzeli%C5%82-si%C4%99-w-g%C5%82ow%C4%99-mieszka%C5%84cy-s%C4%85-wstrz%C4%85%C5%9Bni%C4%99ci/ar-AALU6Mu?ocid=msedgdhp&pc=U531

4-letni chłopiec śmiertelnie postrzelił się w głowę po znalezieniu broni palnej w samochodzie. Do zdarzenia doszło w Manitou Springs w stanie Kolorado w USA. Rodzicom postawiono zarzut braku odpowiedniej opieki nad dzieckiem.

4-letni chłopiec

Do dramatycznego zdarzenia doszło kilka godzin temu na parkingu przed apteką w Manitou Springs na obrzeżach Colorado Springs. W samochodzie był czteroletni chłopiec, jego matka i młodszy brat. Ojciec dzieci w tym czasie przebywał w pobliskim sklepie.

W pewnym momencie 4-letni chłopiec znalazł pistolet w samochodzie rodziców i przypadkowo, śmiertelnie postrzelił się w głowę. W związku z tym 25-letnia matka i 26-letni ojciec malca są oskarżeni o zaniedbanie dziecka, które zakończyło się śmiercią. Rodzice 4-latka zostali aresztowani, jednak sąd zdecydował, że będą odpowiadać z wolnej stopy. Okazało się, że ojciec chłopca był żołnierzem, służył w piechocie morskiej.

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/swiat/4-letni-ch%C5%82opiec-%C5%9Bmiertelnie-postrzeli%C5%82-si%C4%99-w-g%C5%82ow%C4%99-mieszka%C5%84cy-s%C4%85-wstrz%C4%85%C5%9Bni%C4%99ci/ar-AALU6Mu?ocid=msedgdhp&pc=U531
Fot. 4-latek śmiertelnie postrzelił się w głowę

Na parkingu, gdzie doszło do zdarzenia, ludzie zostawiają kwiaty, maskotki i balony, aby upamiętnić zmarłego 4-latka.

Dostęp do broni w Stanach Zjednoczonych

W stanie Kolorado, gdzie doszło do tragedii, obowiązuje bardzo liberalne prawo o dostępie do broni. Broń może zakupić tam każdy mieszkaniec stanu po okazaniu tylko dowodu tożsamości czy prawa jazdy. Sprawdzana jest tylko przeszłość kryminalna.

 

W położonym także na wschodnim wybrzeżu USA stanie New Jersey trzeba mieć pozwolenie na posiadanie broni krótkiej i trzeba rejestrować także broń długą. W stanie Massachusetts konieczne jest jednak uzyskanie pozwolenia na każdą broń palną. Należy również odbyć odpowiednie przeszkolenie.

Biden domaga się zmian

W marcu tego roku, po strzelaninie w supermarkecie w stanie Kolorado. Prezydent USA Joe Biden wezwał we wtorek Kongres do natychmiastowego przegłosowania prawa, które ograniczy dostęp do broni palnej w Stanach Zjednoczonych.

– Nie potrzebuję czekać kolejnej minuty, kolejnej godziny, by podjąć zdroworozsądkowe działania, które ocalą życia – oświadczył Biden. – To nie jest i nie powinna być sprawa partyjna. To sprawa dotycząca Ameryki. To ocali ludzkie istnienia – dodał.

 

Źródło:4-letni chłopiec śmiertelnie postrzelił się w głowę. Mieszkańcy są wstrząśnięci (msn.com)

USA: Czteroletnie dziecko zmarło po samopostrzeleniu – Wydarzenia w INTERIA.PL

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl