Blog
Zaginieni Przed Laty

Uprowadzony przez ojca 20 lat wcześniej, odnalazł matkę z pomocą kolegów

Weekend z tatusiem

Sprawa, o której dzisiaj chcemy opowiedzieć miała swój początek w 2000 roku, w Wołgogradzie. 7-letni chłopiec pochodzący z Rosji miał właśnie spędzić weekend z ojcem. Rodzice chłopca byli po rozwodzie, a opiekę nad synem sprawowała matka. Ojciec często odwiedzał chłopca. W któryś weekend, za zgodą byłej żony, mężczyzna zabrał 7-latka do siebie.

Minęły dwa dni, a dziecko nadal nie powróciło do domu matki. Zaniepokojona kobieta udała się pod adres zamieszkania swojego byłego męża, na miejscu nie zastała nikogo. Okoliczni mieszkańcy powiedzieli, że byli świadkami wyprowadzki mężczyzny. Ojciec uprowadził dziecko, zabrał swoją matkę i opuścił dom. Zaginięcie chłopca zostało zgłoszone na policję, ale pomimo natychmiastowych działań, nie udało się ustalić miejsca pobytu chłopca.

Sprawa utknęła w martwym punkcie na prawie 20 lat. Jako dorosły już mężczyzna, 27-letni Rosjanin za namową kolegów z myjni postanowił odszukać matkę. Jak do tego doszło?

Ciężkie życie

Okazało się, że od momentu uprowadzenia, życie chłopca nie było usłane różami. Ojciec zabrał jego oraz babcię do Rostowa nad Donem, tam rozpoczęła się ich tułaczka. Nocowali w tanich motelach lub opuszczonych budynkach. Chłopiec nie miał stałego miejsca zamieszkania, skończył edukację zaledwie na drugiej klasie szkoły podstawowej. Ojciec zabrał nieletniego syna ze szkoły, zamiast tego posłał go do wykonywania pracy zarobkowej.

Dziecko pracowało na myjni samochodowej lub zajmowało się sprzątaniem. Wszystkie pieniądze zarobione przez chłopca trafiały do kieszeni ojca, który stosował przemoc wobec własnego syna oraz matki. Po śmierci babci uprowadzonego, jego życie stało się jeszcze większym koszmarem. Ojciec chłopaka od wielu lat zajmował się handlem narkotykami. W 2019 roku otrzymał wyrok skazujący go na 20 lat w kolonii karnej.

Z pomocą kolegów

To właśnie wtedy 27-letni Rosjanin opowiedział kolegom z myjni samochodowej historię swojego życia. Zszokowani mężczyźni bardzo chcieli pomóc w odnalezieniu matki 27-latka. Założyli mu konto na portalach społecznościowych, gdzie po pewnym czasie udało się znaleźć profil jego matki.

Jak wielki musiał być szok kobiety, gdy zobaczyła wiadomość od syna, którego nie widziała od 20 lat! Od razu po otrzymaniu wiadomości, kobieta ruszyła w drogę, aby jak najszybciej spotkać się ze swoim ukochanym dzieckiem. Wiadomo, że po wielu latach rozłąki doszło do ich spotkania, a matka dba o powrót mężczyzny do normalnego życia.

 

Źródło:

https://dorzeczy.pl/swiat/129202/zostal-porwany-jako-7-latek-po-20-latach-odnalazl-matke.html?fbclid=IwAR1OhF-GQelnUNaht_G6eDwDIEKn3KIIN1PU1B71ZIFqWGbE93KAQe6lwhk

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

4.5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl