Blog
Zaginieni Przed Laty

Minęły 3 lata od zaginięcia 34-letniego Polaka. Policja wciąż go szuka!

Minęły 3 lata od zaginięcia 34-letniego Polaka. Policja wciąż go szuka!

Minęły 3 lata od zaginięcia 34-letniego Polaka. Policja wciąż go szuka! Kamil Biecke przepadł bez śladu, niestety pomimo intensywnych poszukiwań losy mężczyzny pozostają nieznane.

Minęły 3 lata

Kochani dzisiaj przypominamy o tajemniczym zaginięciu 34-letniego Kamila Biecke. Polak mieszkający w Luton przy Shaftesbury Road, ostatni raz widziany był w dniu 8 grudnia 2018 roku w godzinach wczesnoporannych. Od tamtej pory nie wiadomo gdzie przebywa pochodzący z Polski piłkarz, który jak ustalono, przed zaginięciem miał problemy finansowe.

14 grudnia 2018 roku żona, która była z nim w separacji powiadomiła policję o zaginięciu męża. Kobieta przebywająca w Polsce powiadomiła posterunek policji w Luton, że od 6 dni nie ma kontaktu ze swoim mężem. Na przestrzeni 3 lat detektywi z Bedfordshire, Hertfordshire and Cambridgeshire Major Crime Unit zebrali informacje na temat zaginionego. Niestety pomimo intensywnych poszukiwań nie udało się odnaleźć mężczyzny oraz nie udało się ustalić w jakich okolicznościach zaginął 34-latek.

Minęły 3 lata od zaginięcia 34-letniego Polaka. Policja wciąż go szuka!
zdjęcie ze strony sport.onet.pl

W 2020 roku śledczy opublikowali komunikat, w którym wyjaśnili, że z uwagi na brak postępów w poszukiwaniach zmieniono kwalifikacje sprawy z poszukiwań na śledztwo w kierunku morderstwa. Śledztwo pod kątem morderstwa prowadzone jest do dziś.

“Przez ostatnie dwa lata pracowaliśmy niestrudzenie, by dowiedzieć się, co stało się z Kamilem. Nasze poprzednie apele do opinii publicznej doprowadziły nas do nowych i pomocnych linii śledczych – ale niestety nie pomogły nam do tej pory go zlokalizować” – powiedział w rozmowie z mediami przewodzący śledztwu detektyw Chief Inspector Rob Hall.

Minęły 3 lata od zaginięcia 34-letniego Polaka. Policja wciąż go szuka!
zdjęcie ze strony www.thepolishtelegraph.co.uk

Gdzie jest były piłkarz z Gdyni?

Kamil Biecke był zawodowym piłkarzem. Do 2013 roku grał w drużynie Bałtyk Gdynia i przeszedł na piłkarską emeryturę. W 2016 roku przeprowadził się do Wielkiej Brytanii. Niestety po kilku latach przebywania na Wyspach ślad po nim zaginął. Detektywi podczas prowadzonego śledztwa ustalili, że zaginiony ma długi hazardowe.

“Wierzymy, że odpowiedzi znajdują się w naszej lokalnej społeczności i zachęcamy wszystkich do zgłaszania się, jeśli mają jakiekolwiek informacje. Publikujemy ten kolejny apel o jakiekolwiek informacje, które pomogą nam zrozumieć, co stało się tego dnia z Kamilem” – dodał detektyw w rozmowie z mediami.

“Twoje informacje będą traktowane z najwyższą poufnością. Jeśli coś wiesz, zgłoś się do nas albo anonimowo przez Crimestoppers. Skontaktuj się z jednostką ds. poważnych przestępstw w Bedfordshire, Cambridgeshire i Hertfordshire pod numerem 101 i podaj odniesienie do operacji Socket lub prześlij informacje na portalu publicznym dotyczącym poważnych incydentów. Możesz również skontaktować się z Crimestoppers anonimowo pod numerem 0800 555 111.”

Źródło: Po 3 latach od zaginiecia policja wciąż szuka 34-letniego Polaka | The Polish Telegraph

Kamil Biecke zaginął trzy lata temu. Policja ponownie apeluje o pomoc – Piłka nożna (onet.pl)

Polak zaginął w tajemniczych okolicznościach. Minęły już trzy lata – Sport (onet.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Radosław Michał Liberski przepadł bez wieści. Apel o pomoc! (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl