Blog
Zaginieni Przed Laty

Tomasz T. – poszukiwany przez bełchatowską policję

Tomasz T. Poszukiwany przez bełchatowską policję Tomasz T. został zatrzymany! Bełchatowska policja poszukuje 44-letniego Tomasza T. Niewykluczone, że mężczyzna dopuścił się morderstwa na 39-letniej kobiecie. Do tragicznych wydarzeń doszło najprawdopodobniej w okresie od 1 do 3 lipca bieżącego roku, w mieszkaniu sprawcy. Jak się okazuje, podejrzany jest mieszkańcem Bełchatowa i na ten moment ukrywa się przed organami ścigania.

Tomasz T.
Tomasz T. odnaleziony

To niestety wszystko, co wiemy w tej sprawie, wszystkie informacje pochodzą ze strony internetowej Policji w Bełchatowie. Wierzymy w moc Internetu, mamy więc nadzieję, że uda się go zatrzymać. Prosimy o liczne udostępnienia!

Kontakt

W związku z tym prosimy, aby osoby mające istotne wiadomości na temat poszukiwanego Tomasza T., skontaktowały się z Komendą Powiatową Policji w Bełchatowie pod nr telefonu 47 846 52 11 lub nr alarmowym 112. Oczywiście policja zapewnia anonimowość!

Dziękujemy również wszystkim tym, którzy zaangażują się w tę sprawę i pomogą w poszukiwaniach.

Zgodnie z kodeksem karnym (art. 148 Kodeksu Karnego) – Kto zabija człowieka, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 8, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.

Źródło

http://www.belchatow.policja.gov.pl/

Dziękujemy za to, że przeczytałeś/aś ten artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej! Dziękujemy za to, że przeczytałeś/aś ten artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl