Blog
Zaginieni Przed Laty

Wrocław i cała okolica! Szukamy bliskich kobiety ze zdjęcia.

Kochani rodzina seniorki się znalazła. Z całego serca dziękujemy wszystkim za pomoc… Jesteście wspaniali

Wrocław i cała okolica! Szukamy bliskich kobiety ze zdjęcia. Pani Monika podczas wizyty na poczcie spotkała Seniorkę, która wydaje się osobą potrzebującą.

Wrocław

Kochani udostępniamy w całości apel Pani Moniki.

POZNAŃ/Wrocław
Nietypowa sytuacja. Podczas wizyty na poczcie (Wrocław, 19.10.2021) spotkałam tą Panią. Wyglądała na potrzebującą pomocy w sprawach pocztowych (miała przy sobie kopertę i próbowała ją opisać), więc zaproponowałam jej to. Nie dało się z nią skomunikować wprost, wspominała tylko cały czas o mieście POZNAŃ (pisała tylko ten wyraz na kartce, choć próbowała również inne w celu dodania szczegółów, definitywnie, pewnie, inne miasta nie wchodziły w grę).
Prawdopodobnie poszukuje tam rodziny, próbuje kogoś odnaleźć, ale ze względu na blokadę mówienie/pisanie (tylko kiwanie głową: tak, nie) nie da się dotrzeć kogo i w którym kierunku szukać (wraz z jedną osobą próbowaliśmy wielu sposobów nakierowania na jakieś konkrety).
Pani mieszka sama w okolicy, osoby z poczty twierdzą, że po udarze, jednak nie reagowały na sytuację (warto próbować popchnąć to dalej). Pani oprócz problemów z komunikacją mówienie/pisanie zachowuje się świadomie, rozumie też co się do niej mówi i komunikowała się niewerbalnie.
Anna Stanisława JESSE
urodzona 25.03.1946
miejsce urodzenia: Szklarska Poręba
miejsce zamieszkania: Wrocław
Poniżej zdjęcie (za zgodą)
Ze względu na duże ograniczenia komunikacji, Pani zgodziła się na dalszą interwencję Policji, która miała bezpiecznie odprowadzić ją do domu i tym samym ustalić lokalizację. Przedstawiłam jej konkretny plan działania i przystała na to.
Ze swojej strony dodam ten post do poznańskich grup (Szklarska Poręba też wchodzi w grę) i tych, dotyczących zaginionych. Może uda się obejść to z drugiej strony.
PROSZĘ O WSPARCIE I UDOSTĘPNIANIE – POZNAŃ
Jeśli ktoś kojarzy lub poszukuje tej Pani PROSZĘ O KONTAKT Z DZIELNICOWYM TEJ OKOLICY: 601812223, ewentualnie można też pisać do mnie(9) Monika Losa | Facebook
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl