Blog
Zaginieni Przed Laty

Guo Gangtang odnalazł swojego syna po 24 latach!

Guo Gangtang stracił swojego ukochanego synka na długie lata. 21 września 1997 roku, 2,5-letni wówczas chłopiec bawił się samotnie przed domem. Wtedy podeszła do niego obca kobieta…

Porwanie

Jak się później okazało, cała akcja była skrupulatnie zaplanowana. Kobieta porwała dziecko i zaprowadziła je na dworzec autobusowy, gdzie czekał na nią partner. Niedługo później nadjechał autobus jadący w kierunku Henan, do którego wsiadła cała trójka. Chłopiec padł bowiem ofiarą handlu ludźmi.

Guo Gangtang robił wszystko, co w jego mocy, by odnaleźć syna. Początkowo wywieszał ulotki z jego wizerunkiem po całym mieście Liaocheng. Kiedy to nie przyniosło żadnych rezultatów, mężczyzna postanowił zamówić banery z wizerunkiem dziecka, zamontować je do motocykla i wyruszyć w samotną podróż po całym kraju.

Guo podczas poszukiwań syna

Przed 24 lata pokonał niemal 500 tys. km. Twierdził, że tylko w trasie czuje się jak ojciec…

“Wiele osób mówi, że jestem wspaniałym ojcem. Ale wcale nie jestem świetny. Jestem bezradny. Po prostu brakuje mi odwagi, by ponownie rozpocząć życie po przeżyciu ogromnych trudności. Dlatego szukałem dalej…”

Film

Tragiczna historia Guo Gangranga i jego syna doczekała się ekranizacji. W 2015 roku nakręcono film pt. “Nie mam powodu, aby przestać. I nie nie mogę przestać”. Film ten ma jednak nieszczęśliwe zakończenie – głównemu bohaterowi nie udaje się odnaleźć syna.

Plakat filmu

Czerwiec 2021

W czerwcu bieżącego roku nastąpił ogromny przełom w sprawie. Policja w Henan miała podejrzenie, że 26-letni Guo Xinzhen, jest poszukiwanym od lat dzieckiem. Wykonano więc badania DNA, które potwierdziły, że mężczyzna jest spokrewniony z Guo Gangtangiem.

Guo Gangtang
Guo Gangtang na spotkaniu z synem

13 lipca 2021 roku Guo spotkał się ze swoim ukochanym synem.

Dzięki założonej przez Guo stronie internetowej udało się odnaleźć ponad setkę zaginionych dzieci!

Źródło

https://kobieta.onet.pl/

https://twitter.com/

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl