Blog
Zaginieni Przed Laty

Szymon B. – “streamer” zabił dziecko bo przeszkodziło mu podczas gry

Szymon B. streamował na platformie Youtube pod pseudonimem Wariatspec. Podczas transmisji grał w gry komputerowe i pił alkohol.

Kim jest Wariatspec?

Mężczyzna ożenił się niecały rok przed tragedią. Wraz z żoną Angeliką, ich córką oraz trójką dzieci z poprzedniego związku kobiety mieszkał w Pile. Wydawać by się mogło, że był dobrym ojcem i ojczymem. Często fotografował się z dzieciakami, a wspólne zdjęcia publikował w mediach społecznościowych. Na co dzień działał w internecie, gdzie był bardzo aktywny. Streamował na Youtubie, grał w gry i pił alkohol. Podczas transmisji przeklinał, umawiał się na “ustawki” ze swoimi widzami i “zabijał” wirtualnych przeciwników.

Podczas jednej z transmisji

Pewnego dnia mężczyzna wpadł w szał, gdy jego wirtualna postać “zginęła”. Najprawdopodobniej Lilka, jego córka, przeszkodziła mu podczas ważnej rozgrywki. Szymon B. chwycił dziewczynkę i pchnął ją z całej siły. 2-letnia Lila uderzyła głową o framugę drzwi.

Szymon B.
Szymon B. z córką Lilą

Gdy dziewczynkę przewieziono do pilskiego szpitala, okazało się, że ma złamaną podstawę czaszki i krwiaka w mózgu. Mimo szybkiego działania lekarzy dziecko zmarło…

Wyrok

Szymon B. został zatrzymany. Prokuratura wnioskowała o 25 lat pozbawienia wolności, ale ostatecznie skończyło się na 12 latach i 2 miesiącach więzienia. Jego żona również usłyszała wyrok za nieudzielenie pomocy dziecku i ukrywanie przed lekarzami informacji o urazie głowy – została skazana na 2 lata pozbawienia wolności.

Szymon B.
Szymon B. podczas zatrzymania

Źródło

https://www.fakt.pl/

https://mmorpg.org.pl/

https://www.youtube.com/

Dziękujemy za to, że przeczytałeś/aś artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl