Blog
Zaginieni Przed Laty

Ruszył proces Grzegorza T. Dentysta jest oskarżony o gwałt na pacjentce

Ruszył proces Grzegorza T. Dentysta jest oskarżony o gwałt na pacjentce

Ruszył proces Grzegorza T. Dentysta jest oskarżony o gwałt na pacjentce. Dwie inne kobiety oskarżają go o zmuszanie ich do poddania się innej części seksualnej. Stomatolog nie przyznaje się do winy. 

Ruszył proces Grzegorza T.

52-letni Grzegorz T. z Lublina został oskarżony o gwałt. Dwie inne kobiety oskarżają go o zmuszanie ich do poddania się innej czynności seksualnej. Oskarżony mężczyzna nie przyznaje się do winy i odmawia złożenia wyjaśnień. 13 maja 2022 roku rozpoczął się proces stomatologa.

Z zeznań 24-letniej pacjentki wynika, że w sierpniu 2021 roku podczas wizyty stomatologicznej u Grzegorza T. doszło do gwałtu. – W pewnym momencie opuścił fotel pacjentki i przemocą dokonał ingerencji w jej sferę intymną. Kobieta po chwili zdołała się oswobodzić, po czym wybiegła z gabinetu. Sprawę od razu zgłosiła policji – przekazał mediom w sierpniu 2021 roku komisarz Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Zaraz po zawiadomieniu o gwałcie rozpoczęło się śledztwo w sprawie Grzegorza T. Mężczyzna został natychmiast zatrzymany. Z ustaleń śledczych wynika, że dentysta zgwałcił młodą kobietę poprzez seks oralny.

Ruszył proces Grzegorza T. Dentysta jest oskarżony o gwałt na pacjentce
zdjęcie ze strony www.infodent24.pl

Grzegorz T. jest również oskarżony o zmuszenie dwóch innych pacjentek do poddania się innej czynności seksualnej. Z aktu oskarżenia wynika, że mężczyzna ocierał się kroczem o kobiety i zbliżał krocze do ich twarzy.

Grzegorz T. jest pod nadzorem policji

Grzegorz T. po zatrzymaniu przebywał w więzieniu, jednak w lutym 2022 roku został zwolniony z aresztu za poręczeniem majątkowym, a obecnie znajduje się pod nadzorem policji.

Ruszył proces Grzegorza T. Dentysta jest oskarżony o gwałt na pacjentce
zdjęcie ze strony pixabya.com

Za popełnione przestępstwa grozi mu kara 12 lat pozbawienia wolności. Z uwagi na dobro pokrzywdzonych kobiet, proces odbywa się za zamkniętymi drzwiami.

Źródło:

Lublin. 52-letni dentysta oskarżony o zgwałcenie pacjentki. Właśnie rusza proces – TVN24

Ruszył proces dentysty oskarżonego o gwałt. Grozi mu 12 lat więzienia (infodent24.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Kiedy. Lecz. Dlatego

Może zainteresować Cię również: Zaginięcie Brandona Swansona i wiele pytań (zaginieniprzedlaty.com)

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl