Blog
Zaginieni Przed Laty

Seniorka została uwięziona przez szaleńca w piwnicy.

Seniorka została uwięziona przez szaleńca w piwnicy.

Seniorka została uwięziona przez szaleńca w piwnicy. 80-letnią kobietę z rąk 32-latka uratowała gra Wordle, która podbiła świat.

Seniorka

Do zdarzenia doszło 5 lutego 2022 roku w Chicago. 80-letnia Denyse Holt przebywała sama w domu, kiedy nagle wtargnął do niego 32-letni James H. Davis. Mężczyzna zachowywał się jak szaleniec, był nagi i zakrwawiony, ponieważ zranił się szybą z okna w czasie wchodzenia do domu seniorki. 32-latek cały czas zapewniał seniorkę, że nie chce jej skrzywdzić. Jednak zmusił ją do wzięcia z nim kąpieli. Następnie szaleniec zabrał z kuchni noże, odłączył telefon… A na koniec zamknął seniorkę w zimnej piwnicy.

Córka seniorki przebywała w tym czasie po drugiej stronie kraju w Seatle. Zaniepokoiło ją bardzo, że jej 80- letnia mama nie udostępniła jej tego dnia wyniku z gry Wordle, a robiła to każdego dnia. Dlatego kobieta miała podejrzenie, że stało się coś złego i powiadomiła policję o swoich obawach. Ci niezwłocznie postanowili sprawdzić, co się stało z seniorką. Funkcjonariusze policji po przybyciu na miejsce próbowali dostać się do domu, w którym przebywał szaleniec. Davis nie chciał się poddać, zrobił to dopiero wtedy, gdy na miejscu pojawił się oddział SWAT, który użył paralizatora do obezwładnienia szaleńca. Mundurowi odkryli, że 80-latka padła ofiarą i była uwięziona od kilku godzin w piwnicy.

Zatrzymanie 32-latka

"<yoastmark

32-latka aresztowano. Jak się okazało gra Wordle, która podbiła świat, uratowała 80-latkę z rąk rozszalałego napastnika.

– Nie sądziłam, że to przeżyję. Byłam w szoku. Starałam się przetrwać – powiedziała 80-letnia kobieta w rozmowie z CBS.

Wordle to łamigłówka polegająca na odgadywaniu słów. Każde słowo składa się z pięciu liter, a gracz ma do dyspozycji sześć szans. Jeśli uda nam się ustrzelić literę z danego słowa, jest ona oznaczana na żółto. Gdy dodatkowo znajduje się ona na odpowiednim miejscu, zyskuje kolor zielony. To jedyne podpowiedzi, które jednak w zupełności wystarczą do dalszego odgadywania hasła. Codziennie można odgadnąć tylko jedno słowo.

Informacje ze stron: WPROST.pl – Polska i świat, historia, polityka, biznes, kultura

Pogoda, Sport, Polska, Kuchnia, Media, Wiadomości, Microsoft News, MSN

Źródło: 80-latka została uwięziona przez szaleńca w piwnicy. Uratowała ją… gra w Wordle (msn.com)

80-latka została uwięziona przez szaleńca w piwnicy. Uratowała ją… gra w Wordle – Wprost

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Lecz

Może zainteresować Cię również: Nie żyje 5-letni chłopiec, który wpadł do studni. (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl