Blog
Zaginieni Przed Laty

Nie żyje 5-letni chłopiec, który wpadł do studni.

Nie żyje 5-letni chłopiec, który wpadł do studni.

Nie żyje 5-letni chłopiec, który wpadł do studni. Chłopiec wpadł do dziury podczas zabawy koło swojego domu we wsi Ighran w Maroku. To ogromna tragedia!

Nie żyje 5-letni chłopiec, który wpadł do studni

Do ogromnej tragedii doszło 1 lutego 2022 roku we wsi Ighran w Maroku. 5-letni chłopiec Rayan podczas zabawy koło swojego domu w pewnym momencie wpadł do głębokiej na 32 metry studni.

Natychmiast rozpoczęto akcję ratunkową, w której brały udział grupy ratownicze i nie tylko. Od samego początku akcja ratunkowa była bardzo trudna, ponieważ zwężająca się konstrukcja studni uniemożliwiła służbom zejście do chłopca. Spuszczono na dół kamerę, dzięki której upewniono się, że 5-latek żyje. Chłopiec był uwięziony w wykopie cztery dni. Ratownicy od razu nawiązali kontakt z chłopcem, poprzez spuszczoną do otworu sondę. Cały czas trwała walka, by wydostać małego Rayana. Przez otwór dostarczano dziecku jedzenie i wodę z cukrem oraz maskę tlenową, by chociaż w ten sposób pomóc mu, zanim dostaną się do niego ratownicy.

Nie żyje 5-letni chłopiec, który wpadł do studni.
zdjęcie ze strony twojenowinki.pl/

Mały Rayan

Bliscy Rayana do końca wierzyli, że chłopiec wyjdzie ze studni żywy. Na miejscu zdarzenia pracowały koparki i spychacze. Dzięki tej pomocy w nocy z piątku na sobotę udało się wykopać szeroki dół obok studni. Ratownicy zaczęli wydrążać tunel, którym mogliby się dostać do dziecka. Pomimo wszystkich czynności ryzyko było duże. W sobotę 5 lutego ratownicy byli już dwa metry od chłopca. Jednak ten ostatni odcinek okazał się bardzo trudny ze względu na ryzyko osuwisk. Na miejscu czekał już helikopter, który miał po wydostaniu malca przetransportować go natychmiast do szpitala. W sobotę w godzinach popołudniowych ratownicy dotarli do chłopca za pomocą wykopanego prostopadłego tunelu. Wydobycie malca na powierzchnię trwało jeszcze około czterech godzin. Mały Rayan został przetransportowany do szpitala, lecz niestety w sobotę wieczorem malec zmarł wskutek odniesionych ran po upadku do 32-metrowej studni.

Tutaj można zobaczyć akcję ratunkową: Center_Morocco🍥 (@center_morocco) / Twitter

Źródło: Nie żyje 5-latek, który wpadł do studni. Chłopiec zmarł w szpitalu. (twojenowinki.pl)

Czwarty dzień dramatu. Ratownicy blisko wyciągnięcia 5-latka ze studni. (twojenowinki.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Również 

Może zainteresować Cię również: Krystynę znaleziono skutą kajdankami i workiem na głowie. Policja: “To samobójstwo” – Zaginieni Przed Laty

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

[…] Może zainteresować Cię również: Nie żyje 5-letni chłopiec, który wpadł do studni. (zaginieniprzedlaty.com) […]

[…] Może zainteresować Cię również: Nie żyje 5-letni chłopiec, który wpadł do studni. (zaginieniprzedlaty.com) […]

[…] Może zainteresować Cię również: Nie żyje 5-letni chłopiec, który wpadł do studni. (zaginieniprzedlaty.com) […]

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl