Blog
Zaginieni Przed Laty

Uprowadzona 10-latka została zgwałcona na placu budowy

Uprowadzona 10-latka została zgwałcona na placu budowy w Brunszwiku. Anna została zgwałcona na początku grudnia 2022 roku.

Uprowadzona 10-latka

10-latka była bardzo utalentowanym dzieckiem, jej ogromną pasją była sztuka i malowanie. Zawsze uśmiechnięta, bystra, lubiana przez rówieśników. Jednak na jej drodze w grudniu 2022 roku stanął przyszły oprawca i zmienił jej życie w piekło.

 

Dziewczynka wracała do domu kiedy została zaczepiona na ulicy w niemieckim Brunszwiku przez 27-latka imigranta z Afryki Wschodniej. Mężczyzna użył podstępu i zapytał czy może mu pomóc, ponieważ wypadło mu z plecaka jedzenie. 10-latka chciała go zignorować, ale była uczynna i nie spodziewała się, że za chwilę zdarzy się coś bardzo złego. Yannick K. rzucił się na dziewczynkę i uprowadził ją, wywiózł dziecko na plac budowy. Mężczyzna zagroził 10-latce, że jeśli nie będzie uprawiała z nim seksu to ją zabije. Przyłożył do jej szyi nóż, zatkał dłonią usta by nie wzywała pomocy, następnie Yannick K. bestialsko zgwałcił tam dziewczynkę. Kiedy sprawca zrobił co zaplanował zostawił ją na placu budowy. Zakrwawiona i brutalnie zgwałcona dziewczynka dotarła do domu i opowiedziała o wszystkim matce.

 

Bestia

Kobieta natychmiast poszła z córką na policję. Pomimo koszmaru jaki przeszła 10-latce udało się podać bardzo dokładny rysopis, na podstawie którego sporządzono portret pamięciowy. Na ciele 10-latki śledczy znaleźli DNA Yannicka K. który był już w przeszłości karany za gwałt na nastolatce i za molestowanie innej kobiety w Brunszwiku. 27-latek mieszka w Niemczech od 2014 roku.

Zdjęcie ze strony https://www.bild.de/regional/hannover/hannover-aktuell/sexueller-missbrauch-in-braunschweig-triebtaeter-vergeht-sich-an-maedchen-10-82178062.bild.html

Jego deportacja nie była możliwa. Burundi, jego rzekoma ojczyzna, odmówiło przyjęcia go z powrotem, ponieważ nie jest obywatelem tego kraju. „Yannick K. ukrywa swoje prawdziwe pochodzenie, podaje fałszywe tożsamości” – tak podaje jeden z portali.

 

Zatrzymano mężczyznę po kilku dniach od zdarzenia.

 

https://www.bild.de/regional/hannover/hannover-aktuell/sexueller-missbrauch-in-braunschweig-triebtaeter-vergeht-sich-an-maedchen-10-82178062.bild.html

27-latek na początku twierdził, że dziewczynka kłamie jednak po jakimś czasie za pośrednictwem swojego obrońcy przyznał się do zarzutów.

Przed Sądem Okręgowym w Brunszwiku trwa proces w sprawie bestialskiego gwałtu 10-latki.

Dziewczynka przebywa na dziecięcym oddziale psychiatrycznym. Ma podawane bardzo silne leki, ponieważ dręczą ją koszmary, ma lęki i boi się tak naprawdę wszystkiego. 

 

 

Źródło: Brunszwik. Imigrant z Afryki zgwałcił 10-latkę. Wstrząsające zeznania ofiary – tvp.info

Uchodźca grozi Annie (10) śmiercią, a następnie ją gwałci | Regionalne | BILD.de

Brunszwik: Dziewczyna maltretowana na budowie: oskarżenie o gwałt | Regionalne | BILD.de

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Piotr S. Śmierć za 1000 złotych. (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl