Blog
Zaginieni Przed Laty

Rosja. Nauczycielka zwabiła do domu i zabiła 9-latkę

Nauczycielka Do brutalnego zabójstwa doszło w sobotę, 16 października br. w mieście Wołogda, w Rosji. 40-letnia nauczycielka zwabiła do swojego domu 9-letnią dziewczynkę i pozbawiła ją życia. Mała Sofii przypominała jej własne dzieci, do których straciła prawa rodzicielskie.

Obserwacja

16 października, 9-letnia Sofia Zhaworonkowa wraz ze swoja koleżanką, rozdawały ulotki dotyczące ratowania Ziemi. Przez cały ten czas dziewczynki były obserwowane przez nauczycielkę – Ulianię Lanską. Po jakimś czasie kobieta podeszła do dzieci i zaprosiła je do kawiarni “na coś słodkiego”.

Później Lanska zwabiła Sofii do swojego domu. Jeśli Jeśli

nauczycielka
9-letnia Sofii

Poszukiwania

9-latka długo nie powracała do domu. Zaniepokojona matka zgłosiła zaginięcie dziecka na policję – do pomocy zgłosiło się 200 wolontariuszy, rozpoczęto szeroko zakrojone poszukiwania. Funkcjonariusze policji sprawdzili nagrania z monitoringu. Ustalono, że Sofii spędzała czas ze swoją koleżanką i nauczycielką. Postanowiono sprawdzić mieszkanie 40-latki.

nauczycielka
Sprawdzono mieszkanie nauczycielki

Na miejscu odkryto ciało Sofii. Dziewczynka miała liczne rany cięte na całym ciele, zmiażdżoną czaszkę i poderżnięte gardło.

Police discovered Sofia's body before later arresting Ulyana on a train as she headed for Murmansk
Morderczyni została zatrzymana podczas próby ucieczki z miasta

Choć Uliana próbowała w tym czasie uciec do Murmańska, policja zdołała ją zatrzymać. Kobieta przyznała się do zabójstwa, czeka na proces. Wszystko wskazuje na to, że była zrozpaczona po tym, jak odebrano jej prawa do dzieci – syna oraz córki. Powiedziała ponoć, że Sofii przypominała jej własne dziecko… Oczywiście

Źródło

https://www.dailymail.co.uk/

https://wiadomosci.radiozet.pl/

Może Cię zainteresować również

https://zaginieniprzedlaty.com/archiwum-zbrodni/ukraina-zaginelo-rodzenstwo-ich-ciala-odnaleziono-w-starej-skrzyni/

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej! Jeśli

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl