Blog
Zaginieni Przed Laty

Ukraina. Zaginęło rodzeństwo. Ich ciała odnaleziono w starej skrzyni…

Do tragicznych wydarzeń doszło 18 września br. we wsi Nikolskie w obwodzie donieckim na Ukrainie. Małżeństwo wyszło do pracy, pozostawiając w domu dwójkę małych dzieci. Do wypadku doszło podczas zabawy w chowanego.

Tragiczny wypadek

Swietłana i Stanisław wychodzili do pracy codziennie o 4 rano. Pracowali przy zbiorze ziemniaków w polu położonym około 30 km od ich domu. Zawsze zostawiali swoje dzieci same, bez żadnej opieki, jednak regularnie dzwonili do nich by sprawdzić, czy wszystko w porządku.

Tego dnia ani Anna, ani Miszka nie odbierali telefonu. To zaniepokoiło Swietłanę i Stanisława ale nie zdecydowali się na wcześniejszy powrót do domu. Gdy wrócili do mieszkania późnym popołudniem, zauważyli, że ich dzieci nie ma. Wezwano policję i rozpoczęto poszukiwania, do których włączyli się także sąsiedzi małżeństwa. Dzieci jednak nigdzie nie było…

Gdy do poszukiwań przyłączył się pies tropiący, wszystko stało się jasne. Zwierzę wciąż wskazywało jedno miejsce – starą skrzynię stojącą w jednym z pomieszczeń.

Dzieci znaleziono w starej skrzyni.

Śledczy znaleźli ciała dzieci w domu w starej skrzyni, która stała w jednym z pokoi. Dzieci prawdopodobnie pozostawione same bawiły się i wspinały do ​​skrzyni, która się zamknęła – przekazał ukraińskim mediom Artem Kysko, szef donieckiej policji.

skrzyni
Pokój Anny i Miszki

Dzieci udusiły się.

Śledztwo

skrzyni
Swietłana z dziećmi

Policja sprawdza, czy do śmierci Anny i Michaiła nie przyczyniły się osoby trzecie. Rodzina była bowiem pod kontrolą opieki socjalnej. Wiadomo też, że małżeństwo często nadużywało alkoholu.

Źródło

https://www.fakt.pl/

https://wiadomosci.onet.pl/

Podobne

https://zaginieniprzedlaty.com/artykuly/23-latka-porzucila-dzieci-by-bawic-sie-z-kochankiem-jej-synek-zmarl/

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl