Blog
Zaginieni Przed Laty

Co się stało z braćmi Palmer zaginionymi na Alasce?

Co się stało z braćmi Palmer zaginionymi na Alasce? Dwaj bracia zniknęli na Alasce w odstępie dekady. Czy ich zaginięcia były powiązane, czy przypadkowe? Jak rodzina mogła poradzić sobie z tajemniczymi stratami dwóch bliskich?

Co się stało z braćmi Palmer?

Mike i Charles Palmer, dwóch braci, którzy zaginęli w niewyjaśnionych okolicznościach, w odstępie nieco ponad 10 lat. Co spotkało braci Palmer na Alasce? Czy ich zaginięcia mają ze sobą coś wspólnego? Dzisiaj spróbujemy przybliżyć Państwu sprawę, której początek sięga 1999 roku.

Michael w trakcie zaginięcia miał 15 lat. 4 czerwca 1999 roku nastolatek miał nocować u jednego ze swoich bliskich znajomych. Chłopcy spędzali czas w towarzystwie innych rówieśników. W trakcie nocy młodzież postanowiła wybrać się na imprezę z okazji ukończenia szkoły, do miejscowości Wasilla. Mieli do pokonania 14,5 km. Przyjaciele wzięli swoje rowery i pojechali na zabawę. O godzinie 4:00  nad ranem, po wypiciu alkoholu, nastolatkowie ruszyli do domu.

 

Co się stało z braćmi Palmer zaginionymi na Alasce?
Michael

Przyjaciele

Z relacji przyjaciół Michaela wynika, że w pewnym momencie chłopak został z tyłu, a oni przez jakiś czas czekali na niego na trasie. Po dłuższej chwili młodzież doszła do wniosku, że Michael skrócił sobie drogę i wrócił z pewnością do swojego domu. Następnego dnia matka nastolatka zadzwoniła do przyjaciela Mike’a, u którego ten miał nocować. Chłopak poinformował ją, że ostatni raz widział jej syna w nocy. Zaniepokojona matka nastolatka zgłosiła na policję zaginięcie chłopca, 11 godzin po tym, jak widziano go po raz ostatni.

Michaela nigdy więcej nie widziano. Poza tym rower, który bardzo przypominał rower Mike’a znaleziono w rzece Little Susitna, na Alasce. Buty tego samego rozmiaru i marki, jak te, które Michael miał na sobie feralnej nocy, znaleziono w odległości 200 m od tejże rzeki.

Oczywiście pojawiają się różne hipotezy o tym, co wydarzyło się na Alasce. Ojciec Michaela twierdzi, że historia przedstawiona przez przyjaciół syna jest nieprawdziwa, a oni sami wiedzą, co spotkało nastolatka. Jeden z wynajętych przez ojca chłopaka detektywów był zmuszony przerwać śledztwo, twierdził, że pod jego adresem padało wiele gróźb. Po jakimś czasie trwania poszukiwań, na policję zgłosił się chłopak, który był przekonany, że widział, jak Michaela zastrzelono na moście. W późniejszym etapie śledztwa chłopak przyznał, że zmyślił tę historię. Pojawiały się też informacje, jakoby Michael miał zostać zamordowany na imprezie, wersja, że chłopak został porwany, czy możliwość tego, że nastolatek wpadł do rzeki i utonął na skutek hipotermii.

Michael Palmer nadal jest osobą poszukiwaną.

 

Co się stało z braćmi Palmer zaginionymi na Alasce?
Progresja wiekowa Michaela z 2012 roku

 

Charles ,, Chucky” Palmer

Starszy brat Michaela, 30-letni Charles zaginął 10 kwietnia 2010 r., blisko 11 lat po zaginięciu Mike’a. Charles wraz z ojczymem i grupą przyjaciół wybrał się w góry Talkeetena na męski wyjazd. zniknął nagle podczas przejażdżki skuterem śnieżnym w górach Talkeetna, na Alasce.

 

Co się stało z braćmi Palmer zaginionymi na Alasce?
Charles, zdjęcie wykonane w 2010 roku

10.04.2010r. po godzinie 19:00 mężczyźni jechali głównym szlakiem, właśnie wtedy Charles oddzielił się od grupy i zniknął. Towarzysze mężczyzny twierdzą, że widzieli jedynie jak w oddali Chucky zmienia kierunek jazdy i oddala w stronę, z której mężczyźni właśnie wracali.

Maszynę śnieżną Chucky’ego znaleziono w głębokim śniegu następnego dnia. Blisko 20 km od miejsca, w którym mężczyzna zaginął. W śniegu, który otaczał skuter, nie znaleziono żadnych odcisków butów. Nie znaleziono również żadnych innych dowodów świadczących o tym, że Charles znajdował się w miejscu odnalezienia maszyny. Ken Farina, kierownik straży pożarnej, który uczestniczył w poszukiwaniach zaginionego, twierdził, że jedynym wyjściem, które przyszło mu do głowy, jest to, że Chucka porwali kosmici. Pomimo dwukrotnych poszukiwań ciała, 30-latka nigdy nie udało się odnaleźć.

Strata dziecka jest niewyobrażalną tragedią. Tym trudniej jest, chociaż w najmniejszym stopniu wyobrazić sobie co czują rodzice, kiedy w tajemniczych okolicznościach ginie dwoje ich dzieci.

 

Autor: ZPL

 

Źródło: Co się stało z braćmi Palmer? | Autor: Robin Barefield | Średni (medium.com)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli. Lecz

Może zainteresować Cię również: Szukając zaginionej Gabby Petito, znaleziono dziewięć innych ciał (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl