Blog
Zaginieni Przed Laty

Rödermark – mężczyzna odnaleziony nieprzytomny w 2016 roku [DRASTYCZNE]

Jedna z naszych czytelniczek zgłosiła się do nas z prośbą o pomoc w identyfikacji mężczyzny, którego ciało odnaleziono w 2016 roku. Wydarzenie to miało miejsce w miejscowości Rödermark, w Niemczech.

Okoliczności sprawy

W styczniu 2016 roku, mieszkańcy kamienicy na Schulstrasse 6 w miejscowości Rödermark (niedaleko Offenbach), natrafili na nieprzytomnego mężczyznę. Mimo że szybko powiadomiono służby ratunkowe, mężczyzna zmarł. Jego personalia nie są jednak znane.

Śledczy nie mają wątpliwości, że mężczyzna ten zmarł z przyczyn naturalnych.

Rödermark
Mężczyzna znaleziony nieprzytomny w Rödermark.

Denat miał od 180 do 185 cm wzrostu i ważył 120 kg. Szacuje się, że miał ok. 30-40 lat, krótkie, czarne, proste włosy i pełną brodę. Znakami szczególnymi zmarłego były tatuaże: na prawym przedramieniu napis w języku angielskim „Urodziliśmy się, by żyć, żyjemy, by umrzeć”; litery „DKNMS” na prawym ramieniu i smok na prawym.

W momencie odnalezienia mężczyzna był ubrany zieloną kurtkę przeciwdeszczową z białym napisem „Dynamic Wear”, niebiesko-brązowy sweter z dzianiny w paski, czarno-szarą koszulę funkcyjną, czarno-szare spodnie robocze i czerwone buty sportowe marki FILA.

Kontakt

Osoby, które mogą pomóc w identyfikacji mężczyzny, prosimy o kontakt z policją w Offenbach pod numerem 069 8098-1234. Można również napisać wiadomość prywatną do naszej Redakcji. Oczywiście gwarantujemy anonimowość!

Źródło

https://www.fnp.de/

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś artykuł do końcu. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wechsler

Raczej Arab albo Turek.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl