Blog
Zaginieni Przed Laty

Szwecja. Podczas remontu z sufitu spadła skrzynka ze szkieletem dziecka

Szwecja. Podczas remontu z sufitu spadła skrzynka ze szkieletem dziecka

Szwecja. Podczas remontu z sufitu spadła skrzynka ze szkieletem dziecka. Makabryczne odkrycie. Przestępstwo w szwedzkim Tierp.

Szwecja

Do wstrząsającego odkrycia doszło na początku lipca 2021 roku. W okolicach miasta Tierp w północnej części gminy Uppland doszło do mrożącego krew w żyłach odkrycia. Jim Blixt i jego córka podczas prac remontowych w domu dokonali makabrycznego odkrycia. W drewnianej skrzynce, która spadła z sufitu, znaleziono szkielet dziecka. W sprawie wszczęto śledztwo.

Szwecja. Podczas remontu z sufitu spadła skrzynka ze szkieletem dziecka
Szczątki dziecka znalezione w drewnianej skrzynce

“Było zakurzone. Kiedy podeszliśmy do okna zajrzeć do niego, okazało się, że w środku znajdował się szkielet małego dziecka owinięty w materiał” – relacjonował właściciel domu Jim Blixt w rozmowie z portalem svt.se. Córka mężczyzny dodała, że nie bała się, ale uczucie, jakiego doznała, było nieprzyjemne. Zdaniem kobiety do pomieszczenia, w którym dokonano odkrycia, przez wiele lat nikt nie zaglądał.

Według ustaleń policji dom został zbudowany przed 1791 rokiem. Szczątki mogły leżeć tam przez długi czas. Nie da się jednak wykluczyć, że do przestępstwa doszło niedawno. Dopóki śledczy nie obalą tej hipotezy, policja prowadzi dochodzenie w sprawie morderstwa. Szczątki dziecka zostaną poddane badaniu kryminalistycznemu, które pomoże wyjaśnić, kiedy doszło do zgonu dziecka.

Źródło:Makabryczne odkrycie podczas remontu. Z sufitu spadła skrzynka ze szkieletem dziecka w środku (msn.com)

Szwecja. Tierp. Szkielet dziecka znaleziono w skrzynce podczas remontu starego domu – Wiadomości (radiozet.pl)

Szkielet dziecka znaleziony podczas remontu domu w Szwecji – Skandynawiainfo

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl