Blog
Zaginieni Przed Laty

Rafał Czarnota zaginął prawie 16 lat temu. Jego losy są nadal nieznane

Rafał Czarnota zaginął prawie 16-lat temu. Nadal jego losy są nieznane
Rafał Czarnota zaginął prawie 16 lat temu, a jego losy są nadal nieznane. W ramach prowadzonych poszukiwań i pracy biegłych z Laboratorium Kryminalistycznego w Kielcach zajmujących się progresją wizerunku, stworzono aktualny portret zaginionego mężczyzny, który w maju 2021 roku Komenda Miejska Policji w Olsztynie opublikowała na swojej stronie internetowej.

Rafał Czarnota

Kochani kolejny raz powracamy do zaginięcia Rafała Czarnoty z nadzieją, że może tym razem pomimo upływu lat uda nam się dotrzeć do nowych informacji. Młody mężczyzna w dniu zaginięcia miał 21 lat. 10 października 2005 roku wyjechał rowerem ze swojego domu w Stawigudzie przy ul. Mazurskiej, w powiecie olsztyńskim, w województwie warmińsko-mazurskim i do dnia dzisiejszego nie powrócił, jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną. Losy Rafała wciąż są nieznane.

Rafał Czarnota zaginął prawie 16-lat temu. Nadal jego losy są nieznane
Rafał Czarnota

Ustalenia śledczych

Z ustaleń śledczych wynika, że Rafał w dniu zaginięcia był w miejscowości Pluski. Następnie na drodze w lesie łańskim, gdzie zmierzał w kierunku miejscowości Gągławki. 21-latek cztery dni później mógł przebywać we wsi Nowa Kaletka, a 20 października na terenie lasu w rejonie Butryn.
Z otrzymanych informacji wynikało, że Rafał Czarnota w 2006 roku mógł przebywać najpierw w Warszawie, następnie w Gdyni co mogłoby wskazywać, że prowadził tułaczy tryb życia. Mundurowi sprawdzili wszystkie miejsca, w których mógł przebywać zaginiony, rozpytano również wiele osób.
Weryfikowany jest każdy ślad mogący doprowadzić do aktualnego miejsca pobytu zaginionego. Jednak pomimo upływu lat nadal nie udało się ustalić, gdzie jest Rafał.

RYSOPIS

Wzrost 186 cm, średnia budowa ciała, oczy zielone, włosy czarne, krótkie. Ze względu na stan zdrowia z mężczyzną może być utrudniony kontakt.

W dniu zaginięcia ubrany miał na sobie: czarny polar z kapturem, grafitowe spodnie materiałowe, buty sportowe (biało-czarne). Miał ze sobą czarny plecak.

W ramach prowadzonych poszukiwań i pracy biegłych z Laboratorium Kryminalistycznego w Kielcach zajmujących się progresją wizerunku, stworzono aktualny portret zaginionego mężczyzny, który w maju 2021 roku Komenda Miejska Policji w Olsztynie opublikowała na swojej stronie internetowej.

Rafał Czarnota zaginął prawie 16-lat temu. Nadal jego losy są nieznane
Progresja wiekowa
Jeżeli ktokolwiek z Państwa posiada informacje mogące pomóc ustalić miejsce pobytu zaginionego, proszony jest o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Olsztynie przy ul. Partyzantów 23, tel. 47 73 134 24, lub pod numerem alarmowym 112. Można skontaktować się również bezpośrednio z osobą nadzorującą działania poszukiwawcze, dzwoniąc pod nr tel. 605 549 341.
Można skontaktować się także bezpośrednio z naszą redakcją Zaginieni przed laty.
Gwarantujemy anonimowość!
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl