Blog
Zaginieni Przed Laty

Włożyła 14-miesięczną córkę do włączonego piekarnika

Włożyła 14-miesięczną córkę do włączonego piekarnika. Kiedy ojciec dziewczynki usłyszał przerażające krzyki natychmiast przybiegł i uwolnił córkę. Mała Ashley przeszła 28 operacji.

Włożyła 14-miesięczną córkę do piekarnika

Chociaż sprawa wydarzyła się w 2002 roku pozostaje ona w pamięci na zawsze. Mellisa już wkrótce może opuścić zakład karny, a blizny jej córki nigdy się na zagoją. Trauma jaką zgotowała jej własna matka jest niczym powracający koszmar…

Mellisa była na tyle okrutna, że pewnego dnia włożyła swoją 14-miesięczną córeczkę Ashley do włączonego piekarnika. Następnie zamknęła drzwiczki. Ojciec usłyszał przerażające krzyki swojej córki. Mężczyzna natychmiast przybiegł do kuchni i uwolnił córeczkę. Następnie powiadomił o wszystkim policję. Mellisa została natychmiast zatrzymana przez policję.

Kobieta próbowała się bronić w trakcie przesłuchania cały czas powtarzała, że to był wypadek i jest niewinna. Jednak ani prokuratura, ani sąd nie uwierzyli jej w żadne słowo. Kobieta przyznała się dopiero w 2003 roku do tego, że chciała zabić Ashley. Ostatecznie Mellisa została skazana na 25 lat więzienia. Wiele razy składała wnioski o przedterminowe zwolnienie, sąd za każdym razem odmówił jej wcześniejszego opuszczenia zakładu karnego.

Pamięć nieustannie powraca

 

Ashley przeszła 28 operacji. Blizny do dziś pokrywają jej ciało. To bolesna pamiątka, którą pozostawiła jej zamiast troski i miłości wyrodna matka. Mellisa obecnie stara się o zwolnienie warunkowe z zakładu karnego.

 

Zdjęcie ze strony https://www.ilmessaggero.it/primopiano/esteri/usa_mise_figlia_nel_forno_appello_14enne-1881938.html

 

 

Dziewczyna ma ogromny żal do matki, która wyrządziła jej ogromną krzywdę. Nie może pogodzić się z tym, że jej oprawczyni może wkrótce opuścić zakład karny. Ashley ma jeszcze siostrę, która cieszy się, że jej matka może wyjść na wolność. Kobieta bardzo często odwiedza swoją matkę w więzieniu. Ashley boi się, że jeśli jej matka wróci do domu, dojdzie do kolejnej tragedii.

To straszne jaką ogromną krzywdę Mellisa wyrządziła swojej córce. Na jaki potworny ból skazała swoje własne dziecko. Czy ta kobieta zasłużyła w ogóle na miano matka?

 

Źródło: Usa, włóż swoją małą córeczkę do piekarnika: szokujący urok dziewczynki, która ma teraz 14 lat (ilmessaggero.it)

Włożyła swoją 14 miesięczną córkę do rozgrzanego piekarnika. (opowiastka.com)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Piotr S. Śmierć za 1000 złotych. (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl