Blog
Zaginieni Przed Laty

Próbował porwać 6-letnią dziewczynkę sprzed jej domu

Próbował porwać 6-letnią dziewczynkę sprzed jej domu

Próbował porwać 6-letnią dziewczynkę sprzed jej domu. Całe zdarzenie nagrała zainstalowana kamera przed domem rodzinnym dziewczynki.

Próbował porwać 6-letnią dziewczynkę

Każdego dnia na całym świecie dochodzi do przerażających zdarzeń. Niestety coraz częściej słyszymy, że ofiarami są dzieci. O jednym z takich wydarzeń napiszemy Państwu dzisiaj.

W ostatnich dniach w mieście Hamilton w południowo-zachodniej części stanu Ohio doszło do próby porwania 6-letniej dziewczynki spod jej własnego domu. Ken’Adi Nash poszła wyrzucić śmieci do kosza przed domem. Nagle podszedł do niej nieznany mężczyzna, chwycił dziewczynkę za ramię i próbował ją porwać. Dziewczynka bardzo się wyrywała, aż w końcu udało jej się uwolnić z rąk oprawcy. Zaczęła bardzo krzyczeć i uciekła do domu, gdzie opowiedziała rodzicom o tym, co miało miejsce przed chwilą.

Pogoń za sprawcą

Ojciec 6-letniej dziewczynki od razu wybiegł przed dom i rozpoczął pościg za mężczyzną, który chciał porwać jego córkę.

Po kilku minutach dogonił zboczeńca. Na miejscu pojawili się również funkcjonariusze policji, zaalarmowani przez najbliższych dziewczynki.

– Ulżyło mi, gdy zobaczyłem, że policjanci go aresztowali. Mam nadzieję, że już nie zrobi krzywdy żadnemu dziecku – tłumaczy w rozmowie z mediami ojciec dziewczynki.

33-letni Deric McPherson usłyszał zarzuty. Mężczyzna został oskarżony o próbę porwania 6-letniej Ken’Adi Nash. Sprawca trafił do aresztu. Trwa śledztwo w jego sprawie.

Śledczy mają bardzo mocne dowody przeciwko oskarżonemu, są nimi nagrania kamer.

Kamera zainstalowana przed rodzinnym domem sześciolatki zarejestrowała, jak 33-letni mężczyzna podszedł do dziewczynki i ciągnął ją za ramię.

– Dotknął mnie i próbował wyciągnąć na ulicę. Puścił, bo krzyczałam – powiedziała Ken’Adi Nash w rozmowie z “Good Morning America”.

Próbował porwać 6-letnią dziewczynkę sprzed jej domu
zdjęcie ze strony www.msn.com/

Na szczęście ta sprawa zakończyła się dobrze i nie doszło do porwania, aż strach pomyśleć co by było gdyby dziewczynce nie udało się wyrwać z rąk 33-latka. W tym przypadku sprawca został zatrzymany do rozprawy. Ostatnio pisaliśmy o Lodziarzu z Wadowic – w tym przypadku niestety sprawca na wyrok czeka na wolności i wciąż jest zagrożeniem dla dzieci.

Źródło: Próbował porwać 6-letnią dziewczynkę sprzed jej własnego domu. Wszystko nagrała kamera (msn.com)

Próbował porwać 6-letnią dziewczynkę sprzed jej własnego domu. Wszystko nagrała kamera | WP parenting

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Skazany za gwałt na 16-latce znaleziony w Wlk. Brytanii. (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl