Blog
Zaginieni Przed Laty

4-letnia Cleo zniknęła z pola namiotowego. Cała Australia szuka zaginionej.

4-letnia Celo zniknęła z pola namiotowego. Cała Austria szukała zaginionej.

4-letnia Cleo zniknęła z pola namiotowego. Cała Australia szuka zaginionej dziewczynki. Śledczy podejrzewają, że dziewczynka została porwana.

4-letnia Cleo

Kochani udostępniamy pilny apel… Prosimy Was o udostępnienie artykułu dalej. Zaginęła mała dziewczynka, której życie może być zagrożone. Liczy się każda chwila, by ją odnaleźć.

Do zaginięcia małej dziewczynki doszło w środku nocy z 15 na 16 października 2021 roku. Z pola namiotowego na wybrzeżu na odludziu w Australii Zachodniej nad Oceanem Indyjskim mała Cleo Smith przepadała bez śladu. Policjanci szukają czterolatki przy użyciu śmigłowców oraz łodzi.

4-letnia Celo zniknęła z pola namiotowego. Cała Austria szukała zaginionej.
Cleo Smith zaginęła. Zniknęła z pola namiotowego w Australii
Źródło: East News, Twitter

– Minęła ponad doba, odkąd ostatnio widziałam błysk w oczach mojej córeczki – powiedziała mediom zrozpaczona matka Ellie. Z relacji rodziców wynika, że ostatni raz widzieli córeczkę, kiedy przebudzili się około godz. 1:30. Kilka godzin później już jej nie było.

Jak podaje “The Sun”, czterolatka zniknęła w różowej piżamce w kwiatki oraz motyle wraz ze śpiworem.

4-letnia Cleo została porwana?

Zrozpaczona rodzina nie mogąc znaleźć dziewczynki, natychmiast powiadomiła służby mundurowe o zaginięciu 4-latki. W związku z tym służby rozpoczęły szeroko zakrojone poszukiwania. Bardzo dokładnie przeszukano teren pieszo. Mundurowi zaczęli przeczesywać teren przy użyciu samochodów, których z powietrza wspierają również śmigłowce, a na wodzie łodzie. Prace częściowo przerwano tylko nocą, lecz poszukiwania nadal trwają.

Śledczy zabezpieczają nagrania z kamer CCTV.

– Jeśli Cleo jest tutaj, to jestem pewien, że wkrótce ją znajdziemy – zapewnił insp. Jon Munday, cytowany przez “The Sun”. – Jesteśmy poważnie zaniepokojeni jej bezpieczeństwem i nie pozostawiamy niczego przypadkowi. (…) Próbujemy odtworzyć to, co się wydarzyło – dodał.

Jedna z możliwych hipotez mówi o porwaniu, ale śledczy niczego nie przesądzają.

Pole namiotowe Point Quobba leży z dala od cywilizacji na zachodnim wybrzeżu Australii. W pobliżu nie ma żadnych sklepów, stacji benzynowych czy domów. Wodę, jedzenie i paliwo turyści muszą tutaj zabrać ze sobą.

Point Quobba słynie z “bloow holes”, czyli naturalnych szczelin, z których woda tryska na wysokość nawet dwudziestu metrów. Dzieje się tak, ponieważ fale oceanu dostają się do podwodnych jaskiń, a woda znajduje ujście właśnie w szczelinach.

Zagraniczne media już porównują jej sprawę do słynnego zniknięcia Maddie Mccan, która zaginęła wieczorem 3 maja 2007 roku. Do tragedii w portugalskim kurorcie Praia da Luz w Algarve w Portugalii. Obecnie prokuratura z Niemiec podejrzewa niemieckiego przestępcę 44-letniego Christiana Brücknera o zabicie Maddie.

Źródło: Cała Australia szuka 4-letniej Celo. Zniknęła z pola namiotowego – WP Wiadomości

Zaginięci Cleo Smith. Co się stało z Australijską Maddie McCann? (fakt.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl