Blog
Zaginieni Przed Laty

Shane Goldsby dowiedział się, że współwięzień zgwałcił jego siostrę

Shane Goldsby dowiedział się że współwięzień zgwałcił jego siostrę

Shane Goldsby dowiedział się, że współwięzień zgwałcił jego siostrę. 26-latek nie miał dla niego litości. Sam dokonał zemsty.

Shane Goldsby

Shane Goldsby przebywał w zakładzie karnym w Waszyngtonie w Stanach Zjednoczonych, za kradzież policyjnego samochodu i zranienie funkcjonariusza w 2017 roku.

Shane Goldsby dowiedział się że współwięzień zgwałcił jego siostrę
Pixabay.com

Do jego celi trafił 70-letni Robert Mungera, który odsiadywał karę 43 lat więzienia za przestępstwa seksualne na dzieciach. W czerwcu 2020 roku 26-latek podczas rozmowy z osadzonym seniorem dowiedział się, że współwięzień w przeszłości zgwałcił jego siostrę. 70-latek opowiedział ze szczegółami gwałt na nieletniej, nie wiedząc, że mówi o siostrze współwięźnia.

Śmierć osadzonego

Shane Goldsby nie wytrzymał i w rezultacie postanowił sam wymierzyć mu karę. Zaatakował Mungera, gdy stał do niego tyłem. Uderzył go w twarz 14 razy, następnie kilka razy nadepnął mu na głowę. Na skutek poniesionych obrażeń 70-latek zmarł.

– Miałem mętlik w głowie – powiedział Goldsby. – Kiedy to usłyszałem, nie mogłem nad sobą zapanować. Munger dalej brnął w szczegóły przestępstw, jakie popełnił. Nie mogłem tego znieść, narastała we mnie agresja – opowiedział do “New York Post” 26-letni mężczyzna.

Shane Goldsby dowiedział się że współwięzień zgwałcił jego siostrę
Shake Goldsby

26-latek przeprosił rodzinę swojej ofiary. – Nie potrafię sobie wyobrazić, jak by to było stracić w ten sposób ukochaną osobę. Przepraszam jego żonę i całą rodzinę. Jest mi bardzo przykro – dodał.

Shake został skazany na 25-lat dodatkowej kary więzienia za zabicie swojego współwięźnia Roberta Mungera. Wyrok zapadł w ubiegłym tygodniu.

Departament Więziennictwa w Waszyngtonie zapewnia, że osoby przydzielające współwięźniów nie miały pojęcia o związku między tymi dwoma przestępcami.

Źródło:USA. Posadzili więźnia z gwałcicielem jego siostry. Nie miał dla niego litości – Wiadomości (onet.pl)

USA: 26-latek zabił swojego współwięźnia, który zgwałcił jego siostrę – Wydarzenia w INTERIA.PL

Wirtualna Polska – Wszystko co ważne – www.wp.pl

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl