Blog
Zaginieni Przed Laty

Porwanie 9-latka w parku. Niestety chłopiec nie żyje!

Porwanie 9-latka z parku. Niestety chłopiec nie żyje! 54-latek zaciągnął dziecko do mieszkania i tam doszło do dramatu. Okrutna zbrodnia w Hiszpanii.

Porwanie 9-latka

Do porwania 9-latka doszło 28 października 2021 roku w Hiszpanii w miejscowości Lardero w regionie La Rioja. 54-latni Francisco Javier A.L. porwał 9-letniego chłopca-Alexa z parku. Następnie mężczyzna zaciągnął chłopca do swojego mieszkania. Świadkowie całego zajścia natychmiast powiadomili policję i zaczęli szukać chłopca. Na miejscu przekazali funkcjonariuszom policji informacje, że nieznany mężczyzna porwał chłopca. Poszukiwania malca nie trwały długo. Policja odnalazła 9-latka w jednym z mieszkań w ramionach 54-latka. Chłopiec był w krytycznym stanie. Niestety pomimo reanimacji nie udało się uratować Alexa. Chłopiec zmarł na miejscu.

Przyczyna śmierci chłopca nie jest jeszcze znana. Prawdopodobnie na ciele chłopca nie było widać żadnych obrażeń. Po tym zdarzeniu mieszkańcy chcieli sami wymierzyć karę mordercy. W związku z tym przy budynku, gdzie znaleziono 9-letniego chłopca, zebrał się liczny tłum. Ludzie chcieli dokonać linczu na mordercy. Policja musiała przetrzymać mężczyznę w mieszkaniu do opanowania sytuacji.

W niedzielę 31 października sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu podejrzanego. Nie wiadomo, czy mężczyzna przyznał się do winy i czy złożył wyjaśnienia.
zdjęcie ze strony wiadomości wp.pl

Mężczyzna już wcześniej zabił

Jak się okazało, Francisco Javier A.L. w 1998 roku został skazany na 30 lat więzienia za inną zbrodnię. Bandyta z zimną krwią zamordował kobietę, która była agentką nieruchomości. Do brutalnego mordu doszło podczas tego, gdy kobieta pokazywała swojemu przyszłemu oprawcy mieszkanie, które chciał wynająć. Natomiast w 1993 roku mężczyzna trafił na 7 lat do więzienia za napaść na tle seksualnym.

Porwanie 9-latka z parku. Niestety chłopiec nie żyje!
zatrzymanie sprawcy
zdjęcie ze strony Fakt.pl

Po powrocie mężczyzny z więzienia do Lardero, mieszkańcy się go bali i prosili policję o ochronę. Zgłaszali również, że 54-latek zaczepiał małe dziewczynki.

W niedzielę 31 października 2021 roku sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu podejrzanego mężczyzny. Nie wiadomo, czy mężczyzna przyznał się do winy.

Źródło: Porwał 9-latka z parku. Dziecko nie żyje. Potworna zbrodnia w Hiszpanii – WP Wiadomości

Hiszpania: 54-latek aresztowany za zamordowanie 9-letniego chłopca (fakt.pl)

 

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli. Ponieważ

Może zainteresować Cię również: Sprawa Agnieszki Wójtowicz rozwiązana! – Zaginieni Przed Laty

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl